Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen tanácsot tudnál adni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanácsot tudnál adni nekem?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz, előre is köszi, ha végigolvasod.


27 éves férfi vagyok, a történetem kb 2 évvel ezelőtt kezdődött. A pártalálás számomra mindig is nehézkes volt, ugyanis van egy nagyon nem szokványos fétisem, és mindenképp olyan párt szerettem volna magam mellé, akivel az ilyen jellegű vágyaimat meg tudom élni. Etetés/hízás fétisről van szó.* Saját szórakoztatásra elég sok ilyen fórumot, meg ezzel foglalkozó oldalt bújtam, ahol kiszúrtam egy magyar lányt (vagyis ekkor még csak reméltem, hogy lány:D). Elkezdtünk anonym módon levelezni, ami elég sokáig tartott, és előbb-utóbb kiderült, hogy elég közel dolgozunk egymáshoz. A részletekkel nem untatnálak, megismerkedtünk személyesen is, és azóta is együtt vagyunk. A lány egyszerűen tökéletes: gyönyörű, vékony, tanult. Álmomban nem gondoltam volna, hogy esélyem lenne nála, és még a szexuális vágyaink is hasonlóak. Egyetlen bökkenő van, úgy érzem a részéről, mintha csak ez a fura fétise miatt lenne velem. Az egész kapcsolatunk eköré épül, a programok 90%-a erről szól, a jövőképünk is csak erről szól. Én nagyon szeretem, és nagyon félek, hogy számára ez csak egy szexkapcsolat, amiben kipróbálja és megéli ezt az egészet, majd továbblép. Amivel nem lenne gond, de ezért én fizetek meg. És tudom, hogy nem panaszkodhatok emiatt, mert én akartam ezt, de én ezt nem egy futó kaland kedvéért tenném. Szakítani pedig nem szeretnék, mert azt érzem, hogy egy ilyen lány egyszer jön az életembe. Ugyanakkor az is lehet, hogy ez csak egy kezdeti fellángolás, és azért szól minden erről? 1 éve egyébként már együtt élünk. Próbáltam megbeszélni vele, de igazából elég eredménytelen lett.



*Itt álljunk is meg egy kicsit. Ha téged ez a téma teljes mértékben taszít, akkor kérlek ne is olvasd tovább. Igen, tettem már ki kérdést ebben a témában, többet is, viszont én mindig csak érdeklődőeket. A mostanában kikerülő ezzel kapcsolatos kérdések kiírói nem én vagyok! Azt is szeretném még kérni, hogy vonatkoztassatok el ettől, a kérdésem bármelyik fétisre vonatkozhatna.


2023. jún. 14. 20:40
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/83 anonim ***** válasza:
77%
Amúgy ez neked miért éri meg? Hiszen valojában te szeretnéd hizlalni a másikat, nemde? Most meg tkp feláldozod magad a másik fétise oltárán.
2023. jún. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/83 anonim ***** válasza:
86%
Mennyit eszel egy nap?
2023. jún. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/83 anonim ***** válasza:
100%

Ha már cukorbeteg leszel, utána baromi nehéz lefogyni, én így vagyok most.

5-év szenvedés, folyamatos diéta után éppen tegnap produkáltam egy tökéletes vérképet. Viszont ettől még duci vagyok, tehát viszonylag abban igazad van hogy attól még lehetsz egészséges, hogy kövér vagy, habár ettől még én is diagnosztizált cukorbeteg vagyok, még akkor is ha 5-fölé nem megy fel a cukrom.


Amúgy hogy képzeljem el ezt az egészet? Tehát, egész nap etet, te közben próbalod megbeszélni vele a félelmeidet ő pedig nem hallgatja meg? Vagy hogy beszéltétek ezt meg? Jó volna, ha egyszer megpróbálnád tényleg komolyan megbeszélni vele, hogy mi a jövőkép? Házasság, gyerek?

Ezekre mit mond?

2023. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/83 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány nyilvánvalóan nem szeret téged. Van egy ilyen bekattanása, amit megél veled. Aki szereti a másikat, az a javát akarja, nem pedig beteggé tenni minden áron. Te is tudod, érzed, csak valamiért nem mersz vele szembe nézni. El fog dobni, amint rád un. Te meg ottmaradsz az 5-10-20-30 kg súlyfelesleggel, az elpazarolt idővel. Miért vagy te benne ebben a sztoriban? Miért éri meg neked?

Szerintem ez az egész etetés fétis a másik feletti kontrollról szól. Hogy még a teste, az étkezése felett sem ő gyakorol kontrollt, hanem a másik személy. A kamaszkori aneroxia is ezzel kapcsolatos. A gyerek lázad a szülői elnyomás ellen és ezért a saját teste feletti önrendelkezés miatt kezdi el megvonni magától a táplálékot.

El kellene gondolkodnod, hogy milyen mélyebb okai vannak annak, hogy te vonzódsz az ilyen fétisekhez. Ebben az esetben te szerettél volna lenni az etető, a kontrollt gyakorló, most viszont teljesen alárendelted magad egy másik embernek. Én itt egy hosszú terápiás folyamatot látok magam előtt, ami segíthetne rajtad.

2023. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/83 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de én mindjárt hányok, pedig én is sokat eszem :D
2023. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/83 A kérdező kommentje:

Mint írtam, nekem mindkét oldal élvezetes.


Nekem nem az a félelmem, hogy meghízok, mert ez az egész erről szól. Hanem az, hogy ő csak emiatt van velem, nem azért, mert szeretne. A jövőnkről is úgy beszél, hogy mekkora leszek 1 év múlva, stb.


#22: Ezt így most nem tudom leírni. Amikor együtt vagyunk, ami a keze ügyébe kerül ide hozza hozzám, és szó szerint megeteteti velem, illetve vannak plusz étkezések, amikor szól pl, hogy második ebéd, nem számít, hogy bírok-e enni vagy sem.

2023. jún. 17. 21:35
 27/83 A kérdező kommentje:
Igazából az a baj, hogy ő nagyon nagynak szeretne látni, én pedig ezt csak annak tenném meg, akivel hosszútávú elköteleződést látok, mert ez elég durván bizalmi dolog. És nála nem látom - még.
2023. jún. 17. 21:44
 28/83 anonim ***** válasza:
96%
Es te egy noert felhizlalnad magad 150-200 kg-ra? Es ezzel szetcseszned az errendszered, szivedet, izuleteidet? Bocs, de normalis vagy?
2023. jún. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/83 anonim ***** válasza:
86%

Látom sokan nem ismerik itt ezt a fétist.

"Te ezt élvezed, hogy felhízlalnak, mint egy - már bocs - disznót?"

Az a lényeg, hogy annak kezeli az etető. A nagyon durvák úgy csinálják, hogy kapnak malacorrot, meg négykézláb kell járniuk, nem vicc.

"Es te egy noert felhizlalnad magad 150-200 kg-ra?"

Valószínűleg megtenné. Ez az egész a másik életre szóló megalázásáról/kontrolról szól. A legtöbben akkor kezdik igazán kiélni magukat, amikor a hízó már alig tudja ellátni magát és teljesen az etetőre van utalva.

2023. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/83 anonim ***** válasza:
100%
Ojezus! Most kene meg ezzel pszichologushoz fordulni, amig nem keso. Es a kerdezo meg azt kerdeti, hogy vajon szereti-e ot a lany? Hat nem, egyaltalan nem szereti. Hasznalja, mint egy targyat.
2023. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!