Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan emeltem fel a hangom ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan emeltem fel a hangom ?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy nem, de talán megérthető.


Múlt héten pénteken nagy eső volt és fiam kerékpárja kinn maradt az esőben.

Feleségem hogy ne nyikorogjon a fék befujta wd40-el. (Vicc de mindig van nála)


Én mikor megláttam emelt hangon mondtam hogy a saját kerékpárját fékét úgy zsirozza ahogy akarja de a gyerekéhez ha mégegyszer hozzányúl letöröm a kezét.


Erre megsértődött, hogy bunkó vagyok.


2023. jún. 29. 20:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hát elég bunkón mondtad.Miért baj amúgy amit csinált?
2023. jún. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Öhm...

1. A "letöröm a kezed" kifejezés konkrétan semmilyen körülmények között nem elfogadható eg ypárkapcsolatban.

2. A szóhasználat (mint azt az egyes pontban leírtam) semmi esetben sem jogos, de a kiakadás ettől függetlenül lehet jogos. Ha a másik valami okot ad rá. Jelen esetben az történt, hogy karbantartotta a gyerek biciklijét. Ez mégis miért ad okot kiakadásra? Ez nem eg yjó dolog?

2023. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Trollkérdés.
2023. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát tényleg bunkó vagy. Én mondtam volna, hogy ha még egyszer ilyen hangon beszélsz velem levágom a farkad álmodban.
2023. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a baja a kérdezőnek, hogy ha a felesége WD40-et fúj a fékre, akkor az nem fog fogni, csúszni fog... ergo a gyerek nem fog tudni megállni és balesete lesz.

Nem tudom, hogy ez mennyire van így, a WD40-et mi csak zárhoz használjuk, ha nem akar elfordulni a kulcs...


Ettől függetlenül nagyon bunkó megnyilvánulás volt, szégyellened kellene magad kérdező, hogy így beszélsz valaki mással.

2023. jún. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

1:eskudj hogy komolyan kerdezed. A fék mozgási energiát surdolas útján hőenergiava alakítja így állítja meg a járművet.


Ha beolajozza nincs surlodas nincs fék. 8 éves gyerek , közúton kerékpározva kigurul a foutra átmegy rajta egy autó és meghal.


Nehogy már ez normális legyen.

2023. jún. 29. 20:50
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

Hát nekem se volt gőzöm sem, miért baj ez. Lehetett volna normálisan kezelni, akkor a feleségednek taníthattál volna valami hasznosat, de te görény módon intézted.

Szerintem ez a viselkedés egy házasságban elfogadhatatlan. Ez az a pont, amikor el kell kezdeni gondolkodni, hogy ki akar ilyen kapcsolatban élni. Még időben. Ilyet nem mond valaki indulatból. Te simán egy agresszív barom vagy, akit ott kellene hagyni

2023. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
De nem kell bunkónak lenni, lehet szebben is közölni, hogy miért ne csinálja!!!
2023. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarsz beesni a metró elé?
2023. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
#6 Az is kérdés a feleséged miért nyúl bele?Te nem csinálod meg a javításokat magadtól?
2023. jún. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!