Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan emeltem fel a hangom ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan emeltem fel a hangom ?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy nem, de talán megérthető.


Múlt héten pénteken nagy eső volt és fiam kerékpárja kinn maradt az esőben.

Feleségem hogy ne nyikorogjon a fék befujta wd40-el. (Vicc de mindig van nála)


Én mikor megláttam emelt hangon mondtam hogy a saját kerékpárját fékét úgy zsirozza ahogy akarja de a gyerekéhez ha mégegyszer hozzányúl letöröm a kezét.


Erre megsértődött, hogy bunkó vagyok.


2023. jún. 29. 20:30
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
10: de megcsinálom de itt ez esetben nem volt hiba.
2023. jún. 29. 21:30
 12/20 anonim ***** válasza:
93%

Velem ilyen stílusban beszélnél, azontúl h elküldenélek melegebb éghajlatra, jó eséllyel a kapcsolat jövőkán is nagyon erősen elgondolkodnék. SEMMILYEN esetben nem jogos úgy beszélni a másikkal, hogy letöröm a kezed. Bszki, ha hülyeséget csinált - amit egyébként nem a gyerek veszélyeztetése miatt tettt, puszta jó szándék vezérelte, nyilván nem sejtette, h ez nem lesz jó megoldás - akkor leülteted és elmondod, hogy ezt ne és miért ne. Elnézést már, hogy nem mindenki tudja, hogy pl a WD40 mire való vagy hogy ez nem a megfelelő eszköz a fék nyikorgásának megszüntetésére.

Az külön megér egy misét, hogy előtte azért hozzátetted, hogy a saját biciklijét úgy WD40-ezi, ahogy akarja. Tehát ahelyett, hogy elmondtad volna, hogy ezt ne csinálja, mert balesetveszélyes, inkább közölted, hogy ő nyugodtan kigurulhat a főútra és nyugodtan elütheti az autó, azt le se szarod. Szép mondhatni.

2023. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
12%

Én kicsit magamra ismertem. Bunkó volt a reakció, de én is durván felfortyantam volna, ha ekkora baromságon kapom a gyerekem anyját.

Nem ezeket a szavakat használnám, de finom én sem lennék.

A lényeg, hogy szerintem jogosan durrant el az agyad, csak kicsit durván.

Az én feleségem a kenyérpirítóból fém villával próbálta kipiszkni a bennragadt kenyeret. Én is üvöltöttem vele, ma sem értem, hogy lehetett akkora barom. A fi relé tette a dolgát.

2023. jún. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Én ilyenekkel nem is állok szóba de ez az én dolgom.
2023. jún. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ja hogy a fék azt a részét! Hát igen, az jó hülyeség volt. Ennek ellenére teljesen értelmetlen kiabálni a másikkal, azt meg főleg nettó parasztság, hogy eltöröd a karját, meg ő megdögölhet az utakon ha akar.


A normális kommunikáció az lett volna, hogy "jaj, ezt ne cisnáld, mert pont, hogy működésképtelenné teszi a féket, nagyon balesetveszélyes. Mosd le a WD40et róla és teszteld le, hogy fog-e a fék rendesen, mielőtt engeded a gyereket felülni." - és persze te is leellenőrzöd a biciklit, amikor azt mondja, hogy kész.


Történt baj? nem történt. Akkor minek ocsmányságokat ordítani a másikra?

Mondjuk az is igaz, hogy ha baj történt, akkor sem célszerű, csak destruktív hatású.


Tanuljunk meg kommunikálni emberek. Tök fölöslegesen ne bántsuk már egymást!

2023. jún. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
A haragod jogos volt, de olyat mondani, hogy eltöröd a kezét, nem kellett volna. Inkább meg kellett volna magyaráznod, miért csinált marhaságot, és közölni vele, hogy ha nem akarja direkt megölni a gyereket, akkor máskor ne csináljon ilyet.
2023. jún. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
85%

"Én is üvöltöttem vele, ma sem értem, hogy lehetett akkora barom."


Gondolom, ha a férfi csinál baromságot, és a nő üvölti le, akkor hisztérika, házisárkány, elviselhetetlen, stb.

2023. jún. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ez nem emelt hang, hanem fenyegetes. De ha ez a stilus, akkor nem lepodik meg.
2023. jún. 30. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
58%
Én pofán fújtalak volna a wd 40-el :)
2023. jún. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A letöröm a kezed mondat után költöztem volna el, mert suttyó tahó vagy, és még egyszer nem kezdek ilyen férfiakkal.
2023. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!