Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más ilyenkor mit tenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ilyenkor mit tenne a helyemben??

Figyelt kérdés
Együtt élünk 7.hónapja párommal,ő férfi én no vagyok. Egyébként köztünk minden szép és jó,főzni, takarítani,meg tényleg mindenbe amit csak mondok neki segít nekem. Látszik rajta hogy szeret. Persze nem csak ebből hogy segitkezik mindenben,hanem ahogy viselkedik is velem. A baj az,hogy nagyon munkakerülő. 2 munkahelyről már kirúgták,most a 3.ból is kifelé áll az út neki sajnos. Nekem persze azt hazudja hogy nincs munka,és hazajön,de ez nem igaz. A főnöke elmondta hogy kiprovokálja magának direkt hogy kirugják. Máshol is ezt csinálta. Nem számol le sehol,hanem direkt olyanokat csinál hogy őt kirúgják. Itthon persze előad egy kamu mesét,szüleimnek is,nekem is hogy miért lett hazaküldve/kirúgva. Én dolgozok lány létemre 3 muszakba szenvedek. Egyáltalán nem bírom az éjszakás műszakot a gyomrom olyankor nagyon fáj,mégis megyek! 1 napot sem hiányzok! O viszont minden héten hianyzik./hazajön délben. Ennek ellenére nem érdekli ha nincs munkája csak minden 3.nap dohány legyen. 2 hetente fodrász,szüleihez lejár hetente hétvégekre,folyton hetente a drága parfümök,drága márkás ruhák. Meg kajakat rendel. De dolgozni meg nem akar. Nem tudom mi tévő legyek ebben a helyzetben,mert szeretni szeretem,viszont ez így nem lesz jó.
2023. júl. 3. 07:41
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Plusz még anyjának is küldözgeti a sok pénzt,elmegy 40-50 ezer ftal hozzájuk,és annyi pénzzel jön haza hogy épphogy telik a buszra.
2023. júl. 3. 07:43
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Minek tartod el?
2023. júl. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Hát még megvan a munkahelye ő is keres,csak olyan dolgokat csinál hogy ő kilegyen rúgva.
2023. júl. 3. 07:45
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Egyszerű: megmondod neki, ha nem keres pénzt, te nem fogod kisegíteni. Ha nem ad bele a közösbe, se enni, se fürdeni, se ott lakni nem lakhat.

7 hónapja éltek együtt és máris hagyod, hogy rajtad élősködjön. Szeret e, vagy sem, a kihasználás az kihasználás.

2023. júl. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki elég sokat veszekedunk és olyankor minden jó lesz,aztán ugyanúgy hallom vissza a főnökétől hogy miket csinál.
2023. júl. 3. 07:48
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
Honnan ismered a főnökét?
2023. júl. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Mert ő építőiparban dolgozik most,és a főnöke ide valósi ahol mi. Itt van mellettünk az utca végén a telephelye. 1 házzal arrébb. Szóval nem is nehéz munkája van. Csak át szalad 7kor. Nem is kell korán kelni. Szemetet szed néha,vagy füvet vág. Sztem nem megterhelő
2023. júl. 3. 08:02
 8/25 anonim ***** válasza:
94%
Ez előbb utóbb gond lesz, (már az számodra) eltartani egy férfit aki nem szeret dolgozni hm...A szeretetből hosszú távon nem lehet megélni.
2023. júl. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Biztos nem csak ezeket csinálja. Lehet a főnöke egy hajcsár.

Az a baj ezekkel a munkákkal, ezt józanul nehéz bírni, itt a gond, amikor valakinek nincs szakmája, nem tanult. :(

De inkább menjen el valami összeszerelő üzembe, jobban jár szerintem.

Pénzt meg ne adj neki, mert nagyon rád fog szállni.

2023. júl. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem jobb neki sehol. Volt már 2 gyárban előtte,mindkét helyről kirúgták. Nem állta meg sehol a helyét. Azért ment ide most,mert állítólag majd ez neki jobb lesz. Először nem is volt gond,de már most egyre többet hazajár,11 óra körül,holott 5ig tart a munkaidő.
2023. júl. 3. 08:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!