Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más ilyenkor mit tenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ilyenkor mit tenne a helyemben??

Figyelt kérdés
Együtt élünk 7.hónapja párommal,ő férfi én no vagyok. Egyébként köztünk minden szép és jó,főzni, takarítani,meg tényleg mindenbe amit csak mondok neki segít nekem. Látszik rajta hogy szeret. Persze nem csak ebből hogy segitkezik mindenben,hanem ahogy viselkedik is velem. A baj az,hogy nagyon munkakerülő. 2 munkahelyről már kirúgták,most a 3.ból is kifelé áll az út neki sajnos. Nekem persze azt hazudja hogy nincs munka,és hazajön,de ez nem igaz. A főnöke elmondta hogy kiprovokálja magának direkt hogy kirugják. Máshol is ezt csinálta. Nem számol le sehol,hanem direkt olyanokat csinál hogy őt kirúgják. Itthon persze előad egy kamu mesét,szüleimnek is,nekem is hogy miért lett hazaküldve/kirúgva. Én dolgozok lány létemre 3 muszakba szenvedek. Egyáltalán nem bírom az éjszakás műszakot a gyomrom olyankor nagyon fáj,mégis megyek! 1 napot sem hiányzok! O viszont minden héten hianyzik./hazajön délben. Ennek ellenére nem érdekli ha nincs munkája csak minden 3.nap dohány legyen. 2 hetente fodrász,szüleihez lejár hetente hétvégekre,folyton hetente a drága parfümök,drága márkás ruhák. Meg kajakat rendel. De dolgozni meg nem akar. Nem tudom mi tévő legyek ebben a helyzetben,mert szeretni szeretem,viszont ez így nem lesz jó.
2023. júl. 3. 07:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben ultimátumot adnék neki. Ha a jelenlegi munkahelyéről is kirúgják akkor otthonról is ki lesz rúgva. Ingyenélő here.
2023. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%
11-es leírta, mit kell tenned!
2023. júl. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%

Hagyd ott.

Ez jobb nem lesz. Ne basz.atàsnak vedd hogy ezt mondom tapasztalat. A szerelem elvakít.. Énis akkot tértem észhez mikor màr 2 helyen dolgoztam mert ö alig keresett vàllalkozò volt. .meg mikor a kajapénzemböl ami a melò közbeni kajàmra 12 òràra volt abbòl is inkàbb cigit vettem neki..... Akkor ràjöttem ez nem normàlis amit csinàlok.

2023. júl. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Azért csinálja ezeket, mert tudja hogy veled megteheti, mert a te fizetésed mindig kihúzza a sz@rból. Mert te midig mellette állsz, kisegíted anyagilag.

Egyszóval veled bármit megtehet, mert te bármit elnézel neki, elég ha szép szavakkal kimagyarázza. Ez tipikusan olyan ember akivel nem lehet jövőt tervezni, sőt semmit, mert bármikor adósságot tehet a nyakadba. Kihasználja hogy vannak érzelmeid iránta, így bármikor élősködhet rajtad, neki nem kell felelősséget vállalnia a munkájáért hiszen te mindig kisegíted.

Legyen eszed és tedd ki végleg, ha nem hajlandó megemberelni magát!

Később csak rosszabb lesz ezzel a mentalitással.

2023. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
78%
Aranyból lehet a farka, hogy ezt ennyi ideje tűröd neki.
2023. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
61%
De hát megfogalmaztad a választ: ez így nem lesz jó. Tehát 2 út van: 1) veled akar élni, hosszú távra tervez veled, tehát megembereli magát, talál fix munkát, pénzt közösen osszátok be (együtt éltek?) ezt meg kell beszélni vele, hogy ezt ő akarja/vállalja-e. Ha nem --> 2) elhagyod
2023. júl. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Előtte nem volt ilyen, csak amióta együtt éltek? Vagy csak most látsz bele jobban sok mindenbe?
2023. júl. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
A lélekölő gyári munka meg a szemétszedő/kertész nyáron 40 fokban, tűző napon... hát nem csodálom, hogy nem jobb neki sehol. Te is tönkre teszed az egészségedet a munkáddal, ahogy látom. Biztosan találni fog olyan nőt, aki szeretetért cserébe eltartja a köztes időben, amíg nem talál egy olyan munkát, ami legalább elviselhető.
2023. júl. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogyha veletlen nincs munkája én nem tartom el. Csak akkor mondja azt,hogy ő itt nem akar lenni. Nem pedig sunyi módon osszeveszik mindenkivel stb. Hogy ő kilegyen rúgva. Egyébként meg mai világba ilyen drágaság mellett már mindegy lehetne neki csak dolgozzon. Mert itt tényleg jó helye van. És nem becsüli meg! Itt délbe hazajár fél órás szünete van. Plusz ott is akkor eszik,iszik,cigizik mikor ő akar. Annyit nem megy be dolgozni amennyit ő akar. És nem szól neki senki érte. Itt nem arról van szó kedves utolsó válaszoló hogy én nem szeretem azért nem tudom megérteni a helyzetét. Gyárba is semmi munkája nem volt. Ült egész műszak alatt,telefont nyomkodta. És mégse volt jó.
2023. júl. 3. 14:45
 20/25 anonim ***** válasza:
Mi érdekli, mivel szeret(ne) foglalkozni?
2023. júl. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!