Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más ilyenkor mit tenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más ilyenkor mit tenne a helyemben??

Figyelt kérdés
Együtt élünk 7.hónapja párommal,ő férfi én no vagyok. Egyébként köztünk minden szép és jó,főzni, takarítani,meg tényleg mindenbe amit csak mondok neki segít nekem. Látszik rajta hogy szeret. Persze nem csak ebből hogy segitkezik mindenben,hanem ahogy viselkedik is velem. A baj az,hogy nagyon munkakerülő. 2 munkahelyről már kirúgták,most a 3.ból is kifelé áll az út neki sajnos. Nekem persze azt hazudja hogy nincs munka,és hazajön,de ez nem igaz. A főnöke elmondta hogy kiprovokálja magának direkt hogy kirugják. Máshol is ezt csinálta. Nem számol le sehol,hanem direkt olyanokat csinál hogy őt kirúgják. Itthon persze előad egy kamu mesét,szüleimnek is,nekem is hogy miért lett hazaküldve/kirúgva. Én dolgozok lány létemre 3 muszakba szenvedek. Egyáltalán nem bírom az éjszakás műszakot a gyomrom olyankor nagyon fáj,mégis megyek! 1 napot sem hiányzok! O viszont minden héten hianyzik./hazajön délben. Ennek ellenére nem érdekli ha nincs munkája csak minden 3.nap dohány legyen. 2 hetente fodrász,szüleihez lejár hetente hétvégekre,folyton hetente a drága parfümök,drága márkás ruhák. Meg kajakat rendel. De dolgozni meg nem akar. Nem tudom mi tévő legyek ebben a helyzetben,mert szeretni szeretem,viszont ez így nem lesz jó.
2023. júl. 3. 07:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
92%
El nem tudom képzelni hogy egy ilyen pasi otthon normális, lehet vele értelmesen beszélgetni, megadja a tiszteletet, házimunkát végez, de amint bemegy dolgozni, egy lusta, bunkó, semmirekellővé változik.
2023. júl. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
61%
A gázimunkával,meg a kedveskedéseivel csak manipulál. Sokkal egyszerűbb fél óra alatt elmosogatni,meg neha rád mosolyogni,ha közben meg van mindene. Hülye lenne dolgozni,ha napi egy óra házimunkával is elerheti azt,amit szeretne. Te csak dögölj bele a bányász életbe. Hisz kapsz érte buksisimit.
2023. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
85%

Nehogy szulj neki! Kirugjak, semmi baj se kaja, se semmit ne vegyél neki. Mehet isten hirevel.

Egy több éves párkapcsolatban ha elofordul ilyen oké, de hogy 7 hónap alatt 3x?..

2023. júl. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ezt akartam írni, mint a 23-as, ne szülj egy ilyen embernek! Nem tudna felelősséget vállalni, nem lehetne megbízni benne. Igazából most sem. Tényleg nem értem mit keresel még mellette, szerintem visszataszító az ilyen. Találóan fogalmazta meg itt valaki, hogy ingyenélő here.
2023. júl. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
"minden 3.nap dohány legyen. 2 hetente fodrász,szüleihez lejár hetente hétvégekre,folyton hetente a drága parfümök,drága márkás ruhák. Meg kajakat rendel." Ezeket ki fizeti? Belefér a fizetésébe? És a rezsi?
2023. júl. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!