Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a nejemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a nejemmel?

Figyelt kérdés
Szeretném visszakapni a régi életem ahol még nem voltam házas. Állandóan dolgozni vagy takarítani kell a feleségem kérésére. Egyszerűen nincs kedvem házasságba így lenni. Nincs egy olyan nap amikor hazamennék és nem hívna fel hogy ezt meg azt csináljam. Ha akarok szexet akkor azt mondja ideges most hagyjam. Lustának tart. Jobb volt egyedül a szüleimmel.

2023. júl. 10. 14:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
84%
Lesz mostanában valami nagyobb akció a mekiben?
2023. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Naneeee xddddd azt honnan tudtátok hogy a mekibe dolgozok?? Xddd
2023. júl. 11. 20:05
 23/33 A kérdező kommentje:
A feleségem irodista minimum egy óra szünete van, korán se kell neki kelni mint nekem. Neki elég 7 kor kelni míg én jóval korábban kelek. Neki sokkal könnyebb a melója mint nekem
2023. júl. 11. 20:13
 24/33 anonim ***** válasza:
89%
Irodai meló az csak hiszed,hogy könnyebb. Képzeld én is irodában vagyok, mérnöki irodában, műszaki területen és nem könyebb, nagyon nem.Fiatalon dolgoztam mekiben is, gyárban is. Negyd 6-kor kelet, és 5 -kor vagyok itthon. Szép is lenne, ha a férjemet még ki kellene szolgálni.
2023. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Én laborba dolgozom az sem könnyebb. Mondjuk, ha a fizikai részét nézzük, akkor a meki tényleg nehezebb.
2023. júl. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%
Fizikaliga persze, de mikor 8-10 óra alatt 2000 adattal van tele fejed, a rosszabb, nekem legalább is.
2023. júl. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Menjél vissza anyuhoz aztán verd ki mert értelmes nőnek nem kellesz.

Miert nem keres magadnak egy szolga lelkű valakit a mekiből? (Válás után)

2023. júl. 14. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Ha szar a mekis meló: tanulj és válts, vagy válts. A felnőtt életben a munka után is vannak teendők, amit hacsak nem jeeesel annyit, hogy mást megbízz velük, neked kell boldogulnod.
2023. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
Nem értem miért vagytok rám kiakadva, pihenni szeretnék még otthon laktam dolgoznom se így kellett, apuval alkalmi melót vállaltam be. Apa ki van rám akadva ugyan ezt mondja mint ti hogy sose leszek igazi férfi meg lábra kellene állnom végre ha már nős vagyok. Ő 55 éves de még mindig dolgozik én nem tudom hogy fogok tudmi ennyit dolgozni meg mindig majd korán kelni nekem ez nem megy ezt nem értik meg. Nem akarok felnőtt lenni de szeretem a nejem oda vagyok érte. De ellenem van meg apa is. Egyedül amya aki megérti a problémám és mondta hogy vegyek ki szabit
2023. júl. 14. 11:40
 30/33 A kérdező kommentje:
Anya teljesen megért meg támogat anyagilag is (titokba) szóval arra is gondoltam hogy nem fogok a mekibe dolgozni hanem elmegyek alkalmi munkákra 15-17 ezerért mev elmegyek munkanélkülire meg még amit anya adna és így én el is lennék
2023. júl. 14. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!