Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Belefér 8 év együttlét után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belefér 8 év együttlét után, hogy vita közben degeneráltnak hív?

Figyelt kérdés

2023. júl. 10. 20:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked belefér?
2023. júl. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Nekem még 80 év után se férne
2023. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha egy degenerálttal él együtt valaki, akkor legalább őszinte.
2023. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Nekem beleférne, de visszafele is férjen bele.
2023. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
74%
Igen, 4-es!
2023. júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy előtte te miket vágtál hozzá. Ha nincs alapja, akkor ez simán verbális bántalmazás.
2023. júl. 11. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
72%
Siman belefer, sot addigra mar megismeri az ember a masikat:)
2023. júl. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én kaptam exektől olyat is, hogy "elmész a jó kva anyádba te büdös rbanc" meg "te ótvar kva", úgyhogy igen, ez a degenerált szó még beleféne :D (nyugi nem maradtam velük ezekután)
2023. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Ha utána nyugodt hangnemben őszintén bocsánatot tud kérni, és nem kezd el őrjöngeni, törni-zúzni, ha te meg mondjuk lehülyézed, akkor igen. Egy olyan kapcsolatban, ahol ezeket utána nem tudjátok nyugodt hangnemben megbeszélni, ott nem (mondjuk ilyen kapcsolatnak léteznie sem kellene).

Az idegesség hevében, főleg ha az ember lobbanékony természet, kicsúsznak ilyen szavak, amiket lehet,hogy csak az adott pillanatban gondolunk komolyan. A lényeg, hogy az ember tudjon ilyenkor önmagára reagálni, bocsánatot kérni, beismerni a hibáit, és azt, hogy dolgoznia kell magán.

2023. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Leclerc ***** válasza:
Hát nem mindegy hogy mi volt az előzmény, ha te olyanokat mondtál, ami neki fájdalmat okozott, legyen az szép vagy csúnya szó, akkor nem csoda ha ilyesmivel reagál. Persze magában nyilván nem fér bele, de csak úgy nem szoktak az emberek ilyeneket mondogatni.
2023. júl. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!