Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kell "elképzelni" az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell "elképzelni" az összeköltözést? Milyen sarkalatos pontok vannak, amiket érdemes rögtön az elején megbeszélni?

Figyelt kérdés

Minden tipp jöhet!


Húszas éveink végén járunk, 4 éve vagyunk egy pár, de már 10+ éve ismerjük egymást, így kb. minden szituációban láttuk már egymást tini korunk óta és barátságból alakult át párkapcsolattá.


Nagyon szeretjük egymást, rendkívül jól működik a kommunikáció kettőnk között, egymás legjobb barátai vagyunk, de mivel sohasem éltem együtt még párral, nem tudom hogyan kell elképzelni.


Jelenleg 4 éve élek egyedül. Idén értem meg rá, hogy összeköltözzünk, már ki is vettünk közösen egy albérletet, hamarosan költözünk.


Köszönöm, ha végigolvastad és köszönöm a tanácsokat!



2023. júl. 16. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan bajaim voltak csak hogy más beosztás miatt rendszeresen hajnalban járt haza minden hajnalban fel voltam keltve.

Másik, mivel.5 kor kelek én 9 kor már aludnèk. Nem sokan bírnák.

Plusz tv ellenes vagyok meg nem birom ha zenére kéne elaludni meg ilyenek.

Vagy mikor melo után mennék haza csendre vágyom meg az intim dolgaim tenném erre 10 haverjával együtt van nálunk.

Meg az se tetszik ha reggel nem a pasi megy el korábban es nem egyedül vagyok.


Ilyen beosztasbeli dolgok vannak ill szoktak lenni nálam csak amiket amugy megoldok simán.

2023. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: magánszférában főleg alvás es intim dolgok szokott a másik csak zavarni

(1)

2023. júl. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Engem pl az állásba semmi nem befolyásol...ha aludni akarok akkor a tetőt lebonthatják Én alszom 🤣.

N 31

2023. júl. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

De engem noszogatott hogy kelljek mert hozott kaját hajnal 2 kor! Máskor meg fagyit hajnal egykor.

Meg neki hajnalban mintha du 16 lenne. Es a szex meg kell. Meg a beszélgetések.

Mert mikor máskor alapon. En reggel 8-16 ő meg gyakorta 15-2:00 dolgozott.

Aztán a szabadnapjai(2 nap munka 3 azabad)a szabadnapjain en dolgozom folyamat. Nem is velem volt igy az elete sem hanem haverok strand horgászás nelkulem. Az egész káosz volt. De meg az ünnepek is. En szabad nekik akkor melo.

2023. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

*ő meg felkelt velem reggel 5 kor meg 7 kor miközben 2 ig dolgozott. Mert hát ő jön velem kávézni meg ide oda beugrunk aztan bevisz meloba. Es du is tud aludni.

Az ő alvása kb olyan volt hogy egyszer 3 ora alvás azrán meg 5 ora ha egyáltalán aludt du es nem csavargott/haverozott melo előtt mert ez is gyakori volt.

De bírtuk, nem is ebbol volt baj amugy hanem teljesen másbol:D

2023. júl. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

1, mennyi cuccod van, neki mennyi van, lesz e elég helyetek.

2, hogyan velekedil a hazimunkarol, hogyan fogjatok megosztani

3, sgyutteles koltsegei, kozos kassza vagy kulon kassza?

4, furdoszobaban neki mennyi helye lesz?

2023. júl. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!