Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jártatok már úgy, hogy csendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy csendesen próbáltatok kakilni a párotoknál és elkezdtetek ezerrel, hangosan pukizni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 13:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul, annyira próbál óvatoskodni az ember, hogy már csak azért is kicsúszik. Ne izgasd magad rajta.
2023. júl. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Felejtsd el, mindannyian emberek vagyunk, ilyeneken kár aggódni.
2023. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem mindenkivel előfordult már. Nem para.
2023. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálam nem ilyen szapora szokott lenni, hanem inkább olyan, hogy nem akar sikerülni, aztán hirtelen mintha bombát robbantottak volna és kész. De mindig ilyen hülye helyzetekben fingok hatalmasat. Mostanában edzésnél guggolás / felhúzás közben szokott megtörténni nagy súlyoknál.
2023. júl. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Persze, ráadásul este amikor a legcsöndesebb, nagyon gáz volt. Rámjött a hasmenés és nagyon áthallatszanak a falak. Ráadásul nyitott ajtónál alszanak a párom szülei szembe a wc-vel... Próbáltam halkan de a csöndben még brutálisabbnak hangzott. Fel is keltek rá szerintem,mertmiután végeztem kijött valamelyik...
2023. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. Igy jartak.
2023. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Nyilván egy picit kellemetlen, de senki számára nem lehet meglepő, hogy az embereknek olykor hasmenésük van vagy szellentenek. Ez ilyen, nem kell ügyet csinálni belőle.
2023. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Jobb, mint a buszos kiránduláson befosni....

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hat ezt max az ismerkedes elejen tartjuk cikinek, de kesobb rajovunk, hogy ez sajna ilyen:)

errol mindig az a filmes jelenet jut eszembe, a parommal mindig ezen rohogunk ilyenkor:

-ez nem az volt aminek hallatszik!

-jaaa, nem hallottam semmit

-kar, pedig egy budos nagyot f.ngottam! vagy ilyesmi

:D szoval nem dol ossze a vilag, ha kiderul, hogy a lanyok is p.kiznak :D

2023. júl. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Együtt élünk, így nem értem a kérdést... :D


Meg amúgy sem érdekel, nem fogok feszengeni valami miatt, ami természetes.

2023. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!