Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki! Véletlenül bekakáltam és szerintem a pasim észrevette mit csináljak?

Figyelt kérdés

tegnap voltunk kirádnulni egerben valami erdőben is voltunk és nagyon rámjött (egy csoporttal voltunk) és hát nem tudtam elmenni úgy sehova de már nagyon kellett és akárhogy szorítottam nem ment.. főleg hogy általában mindig ilyen dombos részen mentünk felfelé és először egy pici csúszott ki aztán nem bírtam tovább és véletlenül telekakáltam a bugyimat :SS aztán még van 3 óráig úgy voltam és visszafelé a buszon is azon kellett ülnöm és hát eléggé büdi is volt szerintem más is érezte meg a pasim mondta először hogy olyan büdös van meg furcsa hogy mindenhol érzi meg először azt hitte beleléptünk valamibe de aztán olyan furcsán nézett rám egész útón :S

csak otthon tudtam kicserélni


most mit tegyek? Biztos tudja annyira szégyellem magam


2016. ápr. 16. 17:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Énis szartam már be :DD hazakellett mennem melóból, bnőmnek röhögve meséltem. Mondjuk ő nem találta viccesnek. De mindenesetre én jót röhögtem magamon. Megesik na ez van mond el neki hogy becsúszott a tibi csoki.
2016. ápr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Most már semmit, vonogasd a vállad, hogy mit tudod te, mitől volt bűz.

A helyében én túllépnék ezen a dolgon.

2016. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Ciki ciki dehat barkivel elofordulhat.Nem kellemes de egyszer egyszer a tobbseggel elofordul
2016. ápr. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
Mond azt, h most vetted észre, h a táskádat belerakhattad az erdőben vmi büdösbe, és az lehetett olyan büdös, nem a cipő
2016. ápr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Én kakáltam már be a pasim jelenlétében! :D palacsintát sütöttem épp, és már nagyon kellett kakálnom, de úgy voltam vele, hogy gyorsan befejezem, és aztán elszaladok a wc-re...

Hááááát az utolsó palacsintánál már toporogtam rendesen, aztán ahogy kész lett, azonnal feltéptem a konyhaajtót, a párom infarktus közeli állapotba került, ahogy meglátott eszelős tekintettel, csapzottan, izzadtan rohanni...de sajnos csak a szoba közepéig sikerült eljutnom, ott ugyanis befostam...:D


A párom nem vágta mi történik, szegénykém elindult felém, hogy megpróbáljon segíteni, bármi is legyen a bajom, de félúton megállítottam és mondtam, hogy szívem ne közelíts itt a vége a kapcsolatunknak, ugyanis befostam, és ezt nem éljük túl...:D erre visítva röhögni kezdett, és mondta, hogy azonnal mutassam a gatyám!! Mondtam, hogy az kizárt, és berohantam a wc-be...fél óráig ott gubbasztottam, ő meg az ajtó túloldalán udvarolt, és kérlelt, hogy jöjjek már ki...:D


Végül kijöttem, és nem szakítottunk, a szaros bugyi+gatya ment az utcai kukába, és azóta is én vagyok a nagy szerelme az én drága uram és parancsolómnak...:)


Ez kb fél éve volt, ettől függetlenül még napi szinten megkapom, hogy "kakás gyere már" "ma nem kakiltál be?" "naaaa ki a kis kakás?" :D


Jaaaa és közölte, hogy én vagyok a legkülönlegesebb barátnője, mert még soha egy nője sem szart be (legalábbis nem tud róla) csak én! :D

2016. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Made my day...! xDDDDDD
2016. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

#5

Imádom ezt a storyt xddd

"vége a kapcsolatunknak ugyanis befostam..."

2016. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%

"de sajnos csak a szoba közepéig sikerült eljutnom, ott ugyanis befostam...:D"


Hát én nem tudom abbahagyni a nevetést már vagy 10 perce. :DDDDDD Hatalmas forma lehetsz, feldobtad a napom. :D

2016. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
71%

Ezek után az én barátnőm is beszarhatna :DD

Várj...

Milyen barátnő?

Icryeveritime

2016. ápr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%

Ötös, három hete, mióta elhagyott a szeretőm, egyáltalán nem nevettem, de most a könnyem is potyogott. Köszönöm, hogy megosztottad a történetet :D

Hálából az enyém: ettem valamit a városban, amit nem kellett volna, és már hazafelé rettenetesen csikart a hasam. Egész úton imádkoztam, hogy csak hazaérjek. Itt jegyzem meg, hogy vigyázzunk a kívánságok megfogalmazásával, ugyanis csak haza akartam érni, és nem eljutni a vécéig. Szerencsére haza is értem, de csak az előszobába jutottam el, amikor összerottyantottam magam. Tél volt, rajtam télikabát, sapka, sál, bakancs... Kérlekszépen, mire levetkőztem, egyedül a melltartóm és a sapkám nem volt szaros, azon kívül minden. A cipőfűzőm és a sálam is. Amire nem ment rá, azt összekentem vetkőzés közben. Szerencse a szerencsétlenségben, hogy a férjem nem volt otthon, csak évekkel később mertem neki elmesélni. Akkor röhögött rajta, de nem tudom, hogy reagált volna, ha látja a produkciómat.

2016. ápr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!