Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek,az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,az mennyire elfogadható és normális dolog,hogy a férj irányítja MINDENBEN a feleségét ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
100%
Mi egyenrangúak vagyunk a férjemmel. Senki nem irányít senkit. Kérünk.
2023. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
100%
Számomra semennyire nem lenne elfogadható és nem is hagynám. Hogy mások mit csinálnak és nekik mi a jó, az már nem az én dolgom. Lehet van olyan kapcsolat, ahol ez mindkét félnek megfelel.
2023. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
Nálunk nem mondhatnám,hogy meg van az egyenrangúság... talán,nem is illünk ossze :/ az a baj,hogy az elején hagytam magamat neki.. szeretem,meg minden de sokszor egyáltalán nem tetszik a viselkedése.. mindkettőnknek van rossz napja de ez már akkoris sok..
2023. júl. 27. 16:23
 14/71 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne hagyd magad, beszélj vele, hogyha nem változtat, akkor elhagyod.
2023. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltál már erről higgadtan beszélni vele?

Kívülről kell ránézned a kapcsolatodra, meghúzni a határaidat, hogy egyáltalán észrevedd, amikor megint elhatalmasodik a férjed. Hogy még időben tudj szólni, hogy eddig és ne tovább apukám.

2023. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
0%
Hagyom, hogy azt higyje, hogy ő irányit 🤫🤭
2023. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ezt valószínűleg azért tudta megcsinálni veled, kérdező, mert a jelek szerint nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.

Amúgy mi volt a fő ok, hogy egyáltalán összejöttél vele? (Nem a férjhezmenést kérdeztem, hanem hogy egyáltalán miért voltál hajlandó belemenni párkapcsolatba belemenni vele.)

2023. júl. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 A kérdező kommentje:
Sajnos,még nem beszéltem vele erről.. igazából,már én sem tudom,mit akarok.. teljesen össze zavarodtam.. gyerekeink is vannak. Egyszer pedig muszály lesz beszélnem vele.. ö már mondta nekem,hogy irányító típus és ha vele akarok lenni,változzak meg,mert ugye én már tobbszor is ellenkeztem és veszekedés lett belole.. azt mondta ha nem megy váljunk el,de én igazából még nem döntöttem.. valami vissza tart.. talán az,hogy gyerekeink is vannak
2023. júl. 27. 16:36
 19/71 A kérdező kommentje:
Azért jöttem ossze vele mert megtetszett.. igazából eloszor nem akartam tole semmit de idővel változott a helyzet.. össze koltoztunk és bele szerettem
2023. júl. 27. 16:37
 20/71 anonim ***** válasza:
100%

"igazából eloszor nem akartam tole semmit de idővel változott a helyzet"


Ez igazából annyit jelent, hogy eleinte ő akart tőled valamit, te meg tőle semmit, de végül addig nem szállt le rólad, amíg be nem adtad a derekadat?


"össze koltoztunk és bele szerettem"


Mármint ebben a sorrendben?

2023. júl. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!