Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek,az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,az mennyire elfogadható és normális dolog,hogy a férj irányítja MINDENBEN a feleségét ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
89%

"Nem tudom.. valami baj van a fejével? "


Így van. De a tieddel. is a 34 alapján. Zsák a foltját megtalálta.

2023. júl. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
Miért? Mi olyat írtam,amiböl úgy gondolod,hogy az én fejemben is baj van?
2023. júl. 27. 23:34
 43/71 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Hogy elturod ezt. Hogy parancsra neki állsz főzni, akkor szülsz, amikor azt mondja
2023. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
100%

Ki a szart érdekel a gyerekkora? Egy egoista vén fsz és te a rossz gyerekkorával vígasztalod magad, inkább este 7-kor nekiállsz főzni? Neki nincs keze? Főzzön magának!

Te a saját gyerekeid gyerekkorát cseszed épp el, csak szólok. Meg a saját felnőttkorodat, de azt nem tilos. Persze, ha úgy határoz, akkor ne mondj ellent, szülj még egyet.

MOndd, te magadtól vagy ilyen muja?

2023. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
100%

"Azt is mondta,hogy ő soha nem ölne meg és szerintem ez valoban így van."

Úristen, a hideg kiráz. Hát még jó, bakker. Miféle kapcsolat az, ahol ezt külön ki kell hangsúlyozni...?

2023. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:
Nem teljesen így van. A gyerekeket én is akartam. A legkisebb 8 hónapos és azt mondta,hogy szeretne neki egy kis testvért,mire én azt mondtam hogy isten ments,nem szulok tobbet. Erre azt válaszolta,hogy ne a nő dontse el,mert ezt nem szereti. Mivel hogy ö a családfenntartó és ö a férfi. Ezzel a gondolkodásával nem értek egyet,mivel azt a gyereket nekem kell kihordanom nekem kell megszulnom. Vita mindig csak akkor van,ha nekem épp nincs jó kedvem és nem úgy válaszolok neki,ahogy kene. Múltkor ideges voltam,mondta,hogy csináljak neki kávét és én erre flegmán válaszoltam,hogy jó,majd csinálok. Lehet,hogy velem van a baj? Nem tudok alkalmazkodni? Vagy az ő viselkedésével van baj? Komolyan,sokszor nem tudom eldonteni,hogy valóban én vagyok-e a szar. Pedig szeretjuk egymast csak néha úgy érzem sok az ellentét.. nagyon sok... és ezt valahol sajnálom :/ már az elején neki is észre kellett volna vennie,amikor még nem voltak gyerekek,hogy nem illunk ossze.. teljesen más a szokásunk a gondolkodásunk. Viszont már 10 éve egyutt vagyunk ....
2023. júl. 28. 13:49
 47/71 A kérdező kommentje:
Sokszor szóba kerül a válás,de egyikunk se teszi meg az ehhez szukséges lépéseket .csak akkor kerül szóba a válás ha vita van... utána kibékülünk és megint jó minden...
2023. júl. 28. 13:53
 48/71 anonim ***** válasza:
100%
Trollolo.
2023. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
100%

Erre azt válaszolta,hogy ne a nő dontse el,mert ezt nem szereti. Mivel hogy ö a családfenntartó és ö a férfi


És nem küldöd el az anyjába? Tényleg? Elég baj.


Te csinálj neki kávét? Mert neki nincs keze?? Nagy szerencse, hogy pöcse legaláb van és sorra tudja gyártani a gyerekeket, hogy neked még több dolgod legyen és még kevésbé tudj tőle megszabadulni. Ezért a sok gyerek, csak hogy tudd.


Dehogy nem illetek össze. Ő egy egoista fsz, te meg szolgalelkű vagy és kicsit butácska. Őt ez miért zavarná, ha utána csak megcsinálod és szervírozod neki a kávét?

Más nő már rég elküldte volna a büdös fszba ezzel a mentalitásával. Tudod kit ugráltat...

2023. júl. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 A kérdező kommentje:
Hát,az biztos hogy nem egyszerü vele de ezen változtatni már nem tudok,mert az elején hagytam és elfogadtam olyannak amilyen.. lehet hogy ezért is vagyunk még egyutt mert más nő biztos hogy nem tűrné el azt amit csinál.... én nem tudtam hogy ilyen.... ö már akkor szeretett engem amik0r megismert.. adtam egy esélyt ennek az egész dolognak és amikor össze koltoztunk sorra jottek a problemak... feltekeny volt a multamra.. arra hogy ő velem akart lenni és én nem őt szerettem hanem mást.. emiatt nagyon sok vita volt koztunk de hála istennek ebből már nincs vita. Amikor kicsit be van csípve olyanokat is mondd hogy ő még soha nem volt szerelmes és belém sem az,csak szeret... miért mondd ilyeneket??létezik olyan ember aki még SOHA nem volt szerelmes??? Vagy talàn szégyeli kimutatni az érzéseit? Ha nem szerelmes belèm akkor miért mondja azt,hogy úgy szeret engem,mint még soha senki? A kettő üti egymást.. nem vagyok troll,valóban nem tudok ki igazodni a férjemen,és ezért kérem töletek a segítséget hogy ti mit gondoltok erröl..
2023. júl. 28. 14:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!