Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek,az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,az mennyire elfogadható és normális dolog,hogy a férj irányítja MINDENBEN a feleségét ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire.

Miért turod el?

2023. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért mindenben nem, de az ágyban én irányítok, mivel a feleségem erősen sub én meg dom vagyok.
2023. júl. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
Nagyon nem egészséges kapcsolat és egyik fél pszichéje sem.
2023. júl. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 A kérdező kommentje:
Pl abban irányít hogy este 7 órakor álljak neki levest csinálni,abban irányít hogy legyek vele/melette amikor ő úgy gondolja,még akkoris ha én fáradt vagyok stb. Most ennyi jutott eszembe. Es abban is ha ő akarna még gyereket akkor ne én dontsem el,hogy nem szulok..ilyen dolgokban
2023. júl. 27. 19:38
 35/71 A kérdező kommentje:
Annyit elmondok ,hogy idősebb tőlem egy jó pár évvel ..
2023. júl. 27. 19:38
 36/71 anonim ***** válasza:
100%
Rossz olvasni...
2023. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. valami baj van a fejével? Lehet,hogy azért,mert nem volt jó gyerekkora?
2023. júl. 27. 19:41
 38/71 anonim ***** válasza:
100%
En zsebrevagok minden macsozo hulye f@szt, de ez en vagyok.
2023. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen azért, van egy nárcisztikus személyisége alapban,kettő együtt talán.Teljesen mindegy, változni nem fog, ha igen az rosszabb lesz mert tetlegesség is lesz.De ezt tudtad, az ilyenen az első randikon látszik.Valahogy szabadulj meg tőle, de az sem lesz egyszerű, mert bántani fog.


Borzasztó, szörnyű amiket eddig írtál, nagyon beteges kapcsolat.

2023. júl. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog bántani,ha elhagyom,mert mondta is,hogy ha el akarom hagyni,akkor nyugodtan. Azt is mondta,hogy ő soha nem ölne meg és szerintem ez valoban így van. Lehet,hogy csak annyi a baj,hogy irányító típus de semmi több. Amikor ismerkedtunk,akkor ezeket a dolgokat nem lehetett észre venni rajta. Nem is gondoltam volna,hogy ilyen. Viszont azt mondja,hogy úgy szeret engem,mint még soha senki. De volt pár alkalom,amikor megcsalt gondolkodás nélkül. Ha arra kerulne a sor,biztos hogy nem utasítana vissza egy nöt sem,mégis én vagyok a felesége. Nagyon nehéz kiigazodni rajta. Van,amikor ö hozza szóba a válást is..
2023. júl. 27. 21:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!