Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek,az mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,az mennyire elfogadható és normális dolog,hogy a férj irányítja MINDENBEN a feleségét ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 15:52
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%

ö már mondta nekem,hogy irányító típus és ha vele akarok lenni,változzak meg,mert ugye én már tobbszor is ellenkeztem és veszekedés lett belole.


Aztán már miért pont te változz meg és ne ő...???? Magát irányítgassa, te felnőtt vagy, neked nincs rá szükséged.

Én erre mondjuk mondanám, hogy jó, akkor nem akarok veled lenni.

2023. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján a férjed nem változtatna a viselkedésén soha, tehát a legjobb az lenne ha elválnál tőle, mert a gyerekeid (akik kifogáskent szolgálnak, hogy nem akarsz elvalni) abban nőnek fel, hogy az anyjuknak qss van és ők tovább fogják vinni, ők ugyanúgy uralkodni fognak a partnereiken.

Ugye nem akarod, hogy semmirekellő pöcsök legyenek mint az apjuk?


Vagy az a nagy helyzet, hogy a gyerekek felett is uralkodik? Az sem túl jó, elnyomott, önbizalomhiányos, félős senkik lesznek, akiken át fog taposni bárki! Azt akarod?


Ha elválsz még lehetnek egészséges szemléletű emberek, még lehet belőlük valaki...


A férjedcskéd fizetheti a gyerektartást, te meg nevelheted őket, mehetnek oviba, bölcsibe. Sokkal jobb lenne nekik külön az apjuktól (megha 2 hetente latogatna is), mint egy egészségtelen egyenesen förtelmes légkörben nap mint nap...

2023. júl. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném ha nálunk is ez lenne.
2023. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
20/23 : igen,pontosan így volt. Ő már az elején szeretett engem
2023. júl. 27. 16:52
 25/71 A kérdező kommentje:
Egyébként jó hozzám. Figyelmes,mindent megad nekem és ezért én mindig megbocsájtok neki.. nyilván nekem is vannak hibáim.. nem tudom ,fogalmam sincs mi kéne hogy legyen az elso lepes.. mi van akkor ha nem merek erről beszélni vele??
2023. júl. 27. 16:54
 26/71 anonim ***** válasza:
100%

"mi van akkor ha nem merek erről beszélni vele??"


Akkor továbbra is marad minden úgy, mint eddig, ennyi.

2023. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélhetsz vele, mert megmondta, hogy ő szeret feletted (is) uralkodni.

Gondolom nem 18-25 éves, hanem 30 felé/felett van, őt már nem tudod megváltoztatni.


Egyebkent nem írtad, hogy miben parancsolgat pedig ez a lényege a kérdésnek,miket mond stb.

2023. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
100%
Részemről semennyire, ahogyan fordítva, én sem irányítanám a férjem.
2023. júl. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
100%
Ma már nem a XVII. sz.-ban élünk, szerintem.
2023. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
100%

Még akkor sem normális ha a feleség beleegyezik. Egészséges felnőtt ember NEM él így, valamilyen mentális problémája van ha erre vágyik. A férje/ura/parancsolója/gondviselője pedig ezen a mentális problémán vagy puszta extrém életképtelenségen élősködik.


Nem egy jó taktika megragadni egy gyerek szintjén.

2023. júl. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!