Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Aki alkoholista volt az az is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki alkoholista volt az az is marad? Nincs értelme tovább bízni abba, hogy változik a társ?

Figyelt kérdés

Mindenbe passzol, tök szép és jó életünk lenne... de az alkohol mindent tönkre tesz.

Reménykedek, de egyre kevesebb a remény. Változhat ez még? Vagy aki egyszer ilyen ményen van az ott is marad?


2023. nov. 8. 10:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Add fel. Gyakorlatilag nulla az esély. Mindenpénzt arra költ, és verni fog.
2023. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát csodát ne várj, de nyilván a legtöbb dolognál van visszaút, de egy idő után az alkohol megöl.


Én ismertem olyat aki kb halálra itta magát.

2023. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Alkesz, drogos, az halálig az.
2023. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, ne pazarold az életedet egy függőre.
2023. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Változni fog, csak pont a másik irányba, mint azt te szeretnéd.
2023. nov. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Aki alkoholista annak vmi sz.r élete van ami miatt pótcselekvésként iszik és menekül a reálból.

Az pedig megoldhatatlan, különben nem inna menekülne.

Ez miatt nemigen lehet ezeken segíteni. Mert az alkoholizálás csak tünete egy olyan bajnak amire viszont nincs gyógyír.

2023. nov. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

De neki rendbe lehetne az élete.

Boldog családja lenne, egészséges gyereke, szülei élnek.

Igen nehézségek mindenki életében vannak. Ezt nem lehet elkerülni.

De most akartunk közös gyereket. Sajnos elvetéltem. Mellettem kellene állnia, de ő a sanyarú sorsával van elfoglalva... de hogy mi a sanyarú sors azt nem tudom.

2023. nov. 8. 11:16
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
De nincs rendben nem.boldog különben nem inna te nagyon okos.
2023. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerencsére elvetèltèl. Nem sajnos. Még a gyerek se akar ilyen baromemberekhez születni.
2023. nov. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy éppen mit érez sanyarú sorsnak. Mindig, érted??? mindig lesz valami oka inni. Lehet, hogy szarul hangzik, de örülj, hogy elvetéltél! A gyerekednek legalább nem lesz sanyarú sorsa. Van róla fogalmad milyen alkoholista apa mellett felnőni??? Mikor az anya unos untalal hisz, bízik, remél, menteget? Csak az igazsággal nem mer, tud, akar szembe nézni???
2023. nov. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!