Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan lendülhetnék túl ezen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lendülhetnék túl ezen?

Figyelt kérdés

A párommal lassan tíz éve vagyunk együtt, nagyon jó a kapcsolatunk. Két éve hoztunk egy döntést, hogy elhagyjuk a várost, ahol éltünk és megkeressük álmaink házát. (Ott nem tudtunk volna venni a magas árak miatt, illetve úgy éreztük, nem okozna gondot eljönni onnan.) Idén nyár végén meg is találtuk azt a házat, amiről álmodoztunk és megvettük, beköltöztünk. A régi várostól 200 km-re vagyunk egy kis 3000 fős településen. Attól a perctől kezdve, hogy a városban eladtuk a lakást és eljöttünk onnan, illetve beköltöztünk ide, iszonyúan elkezdett hiányozni a környék, a munkahelyünk és úgy általában az ottani életünk. A furcsa az, hogy én még csak nem is oda születtem, csupán 2,5 évig éltem ott, mikor odaköltöztem a páromhoz. A párom nagyon jól érzi itt magát, én sajnos nem, minden reggel úgy ébredek, hogy hiányzik a régi életünk. Beszéltem már vele erről és próbál is lelkileg támogatni, motiválni, de nem érzem, hogy javulna a kedvem. Sosem gondoltam, hogy ilyen érzések fognak belőlem előjönni. Mostanra már őrült lelkifurdalásom van, mert látja rajtam, hogy nem vagyok jól, bármennyire is próbálom palástolni és emiatt már a párom is kezd szorongani, illetve nem érti, mi a baj, hiszen végre megvan az álomház (aminek egyébként nagyon örülök). Abban teljes mértékben igaza van, hogy a bennem dúló érzéseket csak én tudom rendbe tenni magamban, de nem tudom, hogyan tegyem. Próbálok folyton a jóra fókuszálni, mindenben a pozitívat látni, de nagyon nehéz.


Volt már valaki hasonló helyzetben? Megszokta az új életet? Ha igen, mennyi ideig tartott?



2023. nov. 14. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ülj ki mindig, amikor süt a nap, etesd a madarakat, és még millió dolgot lehet csinálni most is a kertben.
2023. nov. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
2 és 7 vagyok. Az utolsó tök jót írt, ez eszembe sem jutott. Én csináltam madáretetőt és sokszor nézem, ahogy a kis cinkék jönnek kajcsizni :). Ezek apró örömök, de meg kell találni őket. Például páromnak van egy távcsöve, sokszor azzal kémlelem a tájat, vagy csak leülök ide a zöldbe (bár mostmár hideg van, de nyáron ez volt). A tél nekem is "új" lesz itt, kíváncsian várom én is :) .
2023. nov. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nálam is van több etető is, sőt, az erre bóklászó macskákat is etetem. Kiteszem a tálba és az ablakból nézem, hogy mikor jönnek enni, mint a kisgyerek 😀

Míg jó idő volt, minden este kiültem a kertbe és sötétedésig ott ültem, aztán néztem a csillagokat, ez nagyon jót tett a lelkemnek. Most csak a naplementét nézem meg, mert már hideg van ahhoz, hogy kiüljek, illetve most napok óta nagyon szeles idő van.

Végre én is találtam munkát, így remélem, ez is segíteni fog, nem tudok majd annyit agyalni.

2023. nov. 15. 16:35
 14/14 anonim ***** válasza:
Jobb most már, kérdező?
2023. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!