Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az, ami a kapcsolat elején...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, ami a kapcsolat elején vonzónak tűnik a másik félben (pl. erőteljes gondoskodás), az a későbbiekben jó eséllyel idegesítővé válhat?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, egy ismerősömről és az új párjáról.


Az a lényeg, hogy még annak ellenére is nagyon szeretne találkozni a barátommal, hogy a barátom éppen beteg. Utána visszakozik, hogy "ne haragudj, hogy ilyen rámenős vagyok", meg "ne hidd, hogy nem vagyok rád tekintettel" / "az lenne a legjobb, ha gondoskodni tudnék rólad. úgy szeretném..." / "remélem nem úgy jön le az egész, hogy erőltetem a találkozást"


Ez csak egy aranyos kis gesztus a szerelem/szeretet jegyében vagy simán jelenthet túlzó ragaszkodást/gondoskodást/atyáskodást?



dec. 15. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez már most idegesítő.
dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A barátom szerint inkább ilyen legyen valaki, minthogy ne írjon semmit. Szóval neki nagyon tetszik ez a gondoskodás, mert véleménye szerint az előző párja nem volt ilyen.
dec. 15. 09:52
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egy szeretet-figyeleméhes személy, akinek mindegy kitől kapja meg, csak később esik le neki, hogy gond.
dec. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kitana. ***** válasza:
40%
Nekem csak a visszakozás lenne idegesítő, nem szeretem, ha valaki nem vállalja, hogy ő milyen. A gondoskodás meg simán lehet, hogy enyhül, egy friss kapcsolatban ez természetes, hogy rögtön menne az ember.
dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

Én nem tudnék hosszú tévin keresztül elviselni ilyen embert a közelemben, így evidens, nincs is ilyen barátnőm.


Szerencsére a barátomnak sincs.


Exemnek volt - a falra másztam a túlbuzgó csajtól, aki állandóan ott pörgött. rém idegesítő az ilyen ember.

dec. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"még annak ellenére is nagyon szeretne találkozni a barátommal, hogy a barátom éppen beteg"

Az ő dolguk.

Ha vannak már olyanban, akkor megkérdezhette volna, hogy meglátogathatja-e, vigyen-e valamit.

A visszakozás nálam sem lenn OK.

dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*lenne
dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egy neurotikus remalom. Nemcsak a tapadas, de ez a beteges magyarazkodas. Remalom lesz.
ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a baratodnak tetszik es ezt hianyolta az elozo kapcsokatabol, akkor megtalalta azt, ami hianyzott neki. Nincs gond.


En nem tudnam ezt elviselni.

ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!