Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem sikerül jól a szex egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem sikerül jól a szex egy új partnerrel, attól még alakulhat jól a későbbiekben a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Hallottatok már olyanról, hogy amikor először nem volt igazán jó a szex, de aztán mégis összejöttek? Vagy emiatt eltűnhet a férfi örökre?

És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes?

Kell várni egy kis időt?

Ilyen esetben meg kell beszélni hogy mi lehetett a probléma?

Volt már olyan valakinek, hogy elsőre nem volt jó, de mégis később az összeszokás után mégis jól alakult a szexuális élet az illetővel?

Vagy ez gyakori hogy elsőre nem a legjobb?


2022. jún. 21. 11:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
96%
Nem volt.
2022. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 anonim ***** válasza:
100%
4 kapcsolatomból 3-ban nem volt nagy durranás az első alkalom, ettől még nagyon jó volt később, amikor már egyikünk se feszengett és amikor már kicsit jobban megismertük egymás testét.
2022. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/74 anonim ***** válasza:
96%
Olyan csak a filmekben van, hogy elsőre minden tökéletes.
2022. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés, hogy miért nem jó a szex, és ha kérünk az illetőtől valamit, hogy min változtasson, hajlandó-e tenni a dologért. Nem mindegy az, hogy egyszer izgulás miatt nem áll fel, vagy kicsit meg kellett szokni egymást az elején, vagy látom rajta, hogy adok neki némi kritikát, és majdnem összetöri magát, hogy megfeleljen, vagy felajánlja, hogy elmegy szakemberhez... vagy az, amikor pl. az van, hogy 2 perc alatt elsül, és ha elmondom neki, hogy én így nem élveztem el, akkor befordul a másik oldalra, hogy "ez van, és gyorslövetű vagyok, szivi, így fogadj el..." vagy "vedd bóknak, hogy ennyire tetsző" és aztán még fel sem ajánlja, hogy máshogy befejezi. Szóval alapvetően ez a felejtős kategória, akivel azért rossz a szex, mert önző és szerinte ez normális.
2022. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
100%

"És ha lehet még próbálkozni, mennyi idő után érdemes? Kell várni egy kis időt?"


Ez alatt mit értesz?

2022. jún. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
97%
A jelenlegi párom az első 2 alkalommal nem ment el (ő a férfi). Furcsálltam, de gondoltam csak ideges. Idővel aztán már nem volt ilyen gond.
2022. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem össze kell szokni még akkor is, ha elsőre minden jó. Ahány ember, annyi dolog esik neki jól szex közben.

Viszont ahogy korábban írták, ha önző az egyik fél, akkor ott nincs mit próbálkozni.

2022. jún. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így volt. Az első alkalom kabaréba illő volt. De mi akkor már szerelmesek voltunk egymásba. Így nem adtuk fel. Minden alkalom egy kicsit jobb lett. Sok időt szántunk az előjátékra, alaposan kiismertük egymás érzékeny pontjait. (Ez az előnye a kamaszkori szerelemnek: időmilliomos vagy) Kb.fél év intenzív gyakorlás után tudtam azt mondani, hogy fuh, ez észbontó volt.
2022. jún. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak lefektetett és nem jöttél be neki, akkor valószínűleg tovább áll, más préda után néz.
2022. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 A kérdező kommentje:

5-ös: arra gondoltam, hogy el kell telnie egy kis időnek mire újra szexre kerítünk sort? Csak azért kérdezem, mert talán egy srácnak kudarcélmény ha nem volt jó nekünk.


A másik pedig, hogy nálunk is ez állt fenn, mint amit valaki írt, hogy nem élvezett el a srác.

Csak az a baj, hogy ő mondott már egy-két dolgot nekem, de inkább úgy jött le az egész, mint ha engem okolna amiatt hogy nem volt jó. És kielemezte a dolgokat, de persze úgy hogy én nem csináltam jól ezt sem azt sem stb.

Én szívesen változtatok a dolgokon, de létezik olyan hogy csak az egyik béna a másik meg ügyes?

És attól is félek, lehet a kudarc élmény miatt nem akar majd folytatást.

Az eléggé rosszul esne.

2022. jún. 21. 12:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!