Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Voltál már olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan kapcsolatban, amiben nem érezted jól magad, mégis ragaszkodtál hozzá?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor semmi nem köt a másikhoz, nincs gyerek, közös lakás. A párkapcsolat visszaesés a korábbi kapcsolataidhoz képest, nem érzed jól magad benne, minden csak a rutinról és a megszokásról szól: a hétköznapok, a szex, stb.

Azokat kérdezem, akik voltak már ilyenben: miért nem léptetek ki, mi tartott vissza? Ha végül mégis sikerült kilépni, akkor mi segített?


dec. 18. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Igen volt, az első 3 kapcsolatomat addig húztam, amíg lehet. Az elsőt azért, mert hatalmas dolognak tartottam azt, hogy valaki hajlandó velem járni és el sem tudtam képzelni, hogy más is akarna. Aztán jött más és ez megadta a lökést, szakítottam. Az újjal már nagyobb volt az önbizalmam, de mégis utáltam szinglinek lenni, úgyhogy vele is addig voltam, amíg tudtam, mert ő szakított. A harmadikig 2 évet kellett várnom, ebben a két évben megtettem mindent, hogy legyen párom, de nem jött, így eldöntöttem, hogy a következőt megtartom bármi van. Amikor szakítani akartam arra gondoltam, hogy nem akarok megint 2, vagy 5, vagy akár 40 évet várni, mire lesz valakim. Ő dobott.


Első kapcsolat: fél év után már rossz volt, de 2 évet jártunk.

Második: 3-4 hónap után már rossz volt, 8 hónap után lett vége.

Harmadik: 3-4 hónap után rossz volt, az utolsó kb 2 hónap maga a pokol, 1 év után lett vége.

dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Az okát nem tudom. De még gyereket is szültem neki én hülye (lányom amúgy nem bánom, imádom, már 9).

N 31

dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

"Amikor szakítani akartam arra gondoltam, hogy nem akarok megint 2, vagy 5, vagy akár 40 évet várni, mire lesz valakim."



Én is pont ezért húzom a kapcsikat amig csak lehet.

Baromi nehéz a f.stengerben a sok szatir paraszt foglalt kéjenc vagy életképtelen rondák közt csak egy normálisat is találni akivel kémia is van, meg szeret is, meg korrekt is.


Ha halomszámra rohangálnának akárhova nézek szerelmes korrekt tipusu értelmiségi helyes pasik, ugy lazán is venném. De amig évekbe telik hogy csak egy ilyet lehet látni, hát úgy már a szakítás is más kérdéseket vet fel.

dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
3, csatlakozom, illetve én emiatt is erőltetem annyira a társkeresést. Tudom, hogy nem jó, nem egészséges rágörcsölni, nem is vezet sehová, minden ilyen "nagy igazságot" tudok, de... hány évig legyek még szingli? Közel a 10. TÍZ, bassza meg... Ebből kiindulva én teljesen megértem, aki benne marad ilyen kapcsolatokban. Nincs abban semmi társfüggőség vagy egyéb abnormalitás, ha az ember nem akar hosszú évekig mindig csak egyedül lenni.
dec. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresés nálam az hogy na egy barom. Tiltás. Na egy szatír tiltás. Na egy véntata tiltas. Na az 300 meg 1000 kilometerről mit akar tiltás. Na ennek is lóg a szájábol a kapa is tiltás. Na az tetszene de az érdekli milyen bugyim van tiltás. Na ez meg csetpartnert keres csak tiltás.

Ez meg lenéz magas lovon ül, mert nincs baráom azt hiszi nekem kéne örülni hogy ő szóba állt velem(jóhogy nincs ilyen felhozatalbol..)tiltas.

És a sokadik barom utan kiregizek.

Sőt olyan is volt hogy randi utan inkább visszarohantam az exemhez hogy hát mégse szakítok inkább átgondoltam..

dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon nagy g*ci voltam akkor, de pár éve az akkori barátnőm engedte seggbe dugni magát, de nagyon sötét volt szegényem, buta mint a föld, ezt ki kell mondani, és mivel az eddigi barátnőim közül ő volt az egyetlen, aki engedte seggbe, ezért ragaszkodtam hozzá, de nem tartott sokáig, 8 hónap volt, azalatt az idő alatt szerintem többször dugtam seggbe, mint punciba. De nem tudtam vele hosszabb távon együtt lenni sehol, mert amint megszólalt, elillant a varázsa, olyan buta volt. Kár érte, azóta sem találtam olyan lányt, aki engedi jól seggbe dugni magát.
dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5, nálam is nagyjából ez, de nem "merem" törölni magam, mert akkor biztos, hogy a 10 évből 20 is lesz.

Visszarohanni nekem már nincs kihez. Csak egy idióta gyökér van, aki tizenéves korom óta 'összejárunk heti egyszer szexelni titokban' jellegű kapcsolatot akar. Néha volt, hogy belementem, mert már annyira szenvedtem, de nincs kémia, meg olyan megalázó, ahogy kínosan ügyel a titkosságra, meg amúgy is egy EQ=0 paraszt. Már erre sem tudom rávenni magam.

3

dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat! Mindenkinek ment a zöld!
dec. 19. 07:02
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Én jelenleg élek olyan kapcsolatban,hogy azért vagyok vele,mert nehéz lenne itt hagyni,és újrakezdeni az egész társkeresősdi folyamatot. De!Hangsúlyozom De!Nagyon érik bennem, mert testileg,és lelkileg annyira lestrapálódtam,épp azért mert érzi a testem és a lelkem is,hogy amolyan csak ha ló nincs jó a szamár is kapcsolatban vagyunk,hogy tönkremegyek bele teljesen. Meg is mondtam neki,hogy akárhogyan is egyedül maradok,és nem lesz újra hosszabban senkim,nem csinálom ezt tovább. Ráadásul a körülmények sem adottak,mert csúnya házban élünk, egyikünk sem keresi túl magát, ő lusta és van amikor elereszti magát,és igénytelenné is válok,hogy nekem ebből elég.Akkor inkább az elkövetkezendő években ne legyen senkim.Amúgy nekem is ugyan az a tapasztalatom mint az 5-ös hozzászólónak.Ugyan ezt a folyamatot szoktam végigzongorázni a társkereső oldalakon.
dec. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!