Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő eltelte után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő eltelte után érdemes összeköltözni?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok, ő pedig 22. Két és fél éve vagyunk együtt és ebből kb 2 éve a párom anyjánál lakunk.


Én szeretnék összeköltözni, ő viszont a kényelem miatt nem.

De az anyagiakkal nincs gondunk, akkor sem, ha kiesik 300 ezer a lakhatásra vagy kisállatra.


jan. 19. 07:07
 1/9 Hans Pötterman ***** válasza:
53%
Már azért ideális lenne, de ez elég baljós jel,hogy nem akarja a mamahotelt elhagyni a krapek. Ezzel tulajdonképpen döntést hozott közted és az között...
jan. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem költöztem össze az ex csajommal mert lakásra gyűjtöttem, mint írtam ex mert ki is dobott egy olyan gyerekért aki szívesen ment albérletbe vele.


Nálatok is szakítás lesz a vége nálunk is kb 2 év után került elő ez a téma. Ugyan így mint nálad.


Szerintem kár húzni az időt csomagolj össze és költözz haza dobd ki a pasit. Valószínűleg van a kapcsolatban egyéb probléma is. Tapasztalatból mondom.

jan. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ott szúrtad el, hogy odaköltöztél anyucihoz. Akkor kellett volna a sarkadra állni és megmondani, hogy ha együtt akar élni, akkor oldajátok meg máshogy. Így miért változtatna, ha egyszer van nő is meg ott van anyuci is, aki kiszolgálja.
jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs erre recept...
jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi 21 évesen jöttünk össze és egy évvel később költöztünk össze. Ha lett volna kolink még, akkor ez húzódott volna.


Kérdezd meg tőle, hogy mik a tervei, kb mikor tartaná ideálisnak a különköltözést, hogy tervezi a jövőjét/jövőtöket.


Bár szerintem nagyon borzasztó, hogy a kényelem miatt nem lép előre veled. Azt mondják a mamahotelesek, hogy ha van csaj, akkor kilépnének, de mivel nincs, egyedül nincs értelme albizni. A te párod csak simán lusta / gyerek.


Vagy kényelmes más szempontból is? Közel a munkahely stb. Ennyi idősen még ráértek szerintem. Több jó kapcsolatot tudok, ahol még nem élnek együtt a felek ennyi idősen, és együtt vannak egy ideje. Kérdezd meg tőle, hogy mik a tervei, mikor gondolja, hogy ideális az összeköltözés.

jan. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mikor megkérdeztem tőle, azt mondta,hogy "nem tudja, majd".


Nem tudok vele értelmesen beszélgetni. A gyerekvállalás kérdésre is mindig mást felel.

jan. 19. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Hat egy pasinak célszerű egy jó ideig tesztelni a csajt mielőtt össze költözik kb. 2 évig.


A csajnál pont fordítva, neki az a jo ha minél hamarabb beül a luxusba.


Emögött a jogi dolgok lapulnak. A törvény a csajt védi kb. minden esetben, szal neki nincs vesztenivalója, nem úgy mint a faszinak akit elég könnyen ki lehet semmizni.

jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele beszélni, akkor engedd el. Oké, fiatalok vagytok, nem muszáj sürgetni ezeket, de annyit igazán mondhatna, hogy 1-2 év vagy majd 30 évesen. Vagy egyáltalán tervez-e ilyesmit. Nem ugyanazt akarjátok, keress mást.
jan. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi 1 év után.

Persze nyilván Amikor úgy érzitek és van rà lehetőségetek. De szerintem nettó időpszarlás évekig járogatni meg randizgatni, aztán gàz ha kiderül hogy nem tudjátok együtt élve tolerálni egymást, és évek mentek el a kukába egy teljesen jövőtlen kapcsolatban.

Anyóshoz sose költöznék egyébként. Egy légterű, közös helyiséges otthonba semmiképp. Bár pl az egyémhez egyáltalán nem, mert olyan típus aki folyton a nyakunkra járna. Azt pedig én egyáltalán nem viselem el. Kell a magánszféra.

jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!