Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavar ha a párod nem vezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a párod nem vezet autot merg fél vezetni? És kapcsolat elejen mennyire rontja a nő megiteleset ha nem vedt?

Figyelt kérdés
Tehat tudna vezetni mrr van jogsija csak nem mer, vagy lenne penze jogsit csinaltatni csak nem akar

febr. 11. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most férfiaktól kérdezed, hogy mi van, ha a nő nem tud vezetni?
febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján ítélek meg egy nőt, hogy van-e kocsija, meg vezet-e.
febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

engem zavarna férfiként, ha a párom nem tudna vezetni és nem is akarna megtanulni. Persze mi nem belvárosban élünk, ahol 1 percenként van tömegközlekedés. Hozzánk a legközelebbi bolt 6 km-re van. Megnézem, hogy hogy megy el oda télen, autó nélkül, hogy hogy ne menjen rá az egész napja.


Nem, nem akarok/akarunk innen elköltözni.

febr. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem utasítottak vissza emiatt. (Jelzem ugyanebből az okból kifolyólag én sem várom el az autót vagy a jogosítványt.)
febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Kb. félmillió a jogsi. Aztán ha megvan, attól még nincs autó. Vagy a párod odaadja az övét?

2 pasival jártam, akinek volt autója, egyik se akarta, hogy vezessem. Férj a sajátját akkor engedte, amikor ő is benne ült. Mikor meló miatt kellett vezetnem, akkor lett saját, azóta is azt vezetem.

Szóval mégis mit kellene vezetni, ha nincs autója? Ha nincs autó, akkor meg nincs gyakorlat se.

Esetemben mindegy volt a pasiknak.

febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
Kuka. Nem akarok folyton nőt furikázni.
febr. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, viszem mindenhova szívesen.


1 olyan barátnőm volt, akinek nem volt jogsija, nem tudott vezetni, néha úgy nézett rám, amikor vezettem, mint egy idiótára.

Azt mondta ideggyenge vagyok, menjek el inkább bkv ellenőrnek...

Mondtam neki ok, 1x ülj a volán mögé munkaidőben, a VII kerületben a Kossuth Lajos úton tötymörögve.


Aztán volt egy jogsis bnőm, eleinte ő sem vezetett, csak ült mellettem, majd vezette az apja autóját, majd vett magának is 1-et.


Halál nyugodt, mosolygós csaj, ki szerény, visszahúzódó...


Néha úgy őrjöngött vezetés közben, meg bemutatott valami nagydarab fószernak, én meg szinte bebújtam a kesztyűtartóba.


Na akkor beugrott az előző bnő dumája, miszerint ideggyenge vagyok....

febr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavar ha a barátnőm nem vezet.


Viszont ne használjon futár / taxisnak.

febr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
En nem hasznalok senkit se futarnak meg taxinak, nem vezetek de a baratomat zavarja, mindig mondja h kell meg majd ha nagy bevasarlas van es o pl nincs akkor h oldom meg, meg ha lesz gyerekunk ne gondoljam mar h busszal fogom iskolaba oviba vinni a hidegbe, vagy ha az ive elromlik vagy lerkbban vagy barmi van h fog nekem szolni h segitsek, nem kehet majd szamktani ram. Olyan mintha kis nyominak tartana, de en nem akarok vezetni, es nem is hasznalom ot ki h kocsija van, siman tudok buszra szalni ha ugy van
febr. 11. 16:41
 10/12 BohócKolbász ***** válasza:
55%

Engem nem zavar. Randiztam már jogsis autós, és nem jogsis csajjal is. Nem volt különbség.

Tudod az autó csak egy eszköz, közlekedőedény, akár a bicikli. Használod ha kell. Viszont ha valaki képes anélkül is létezni, és életvitelszerűen, független nőként meg tudja oldani a munkába/boltba járást az nagyon szimpatikus.

Nekem is van autóm, de én csak a közeli városba járok vele dolgozni/ügyet intézni, illetve új ismeretség esetén hosszabb távolságot is levezetek. Wc-re viszont nem járok vele. :D

febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!