Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavar ha a párod nem vezet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a párod nem vezet autot merg fél vezetni? És kapcsolat elejen mennyire rontja a nő megiteleset ha nem vedt?

Figyelt kérdés
Tehat tudna vezetni mrr van jogsija csak nem mer, vagy lenne penze jogsit csinaltatni csak nem akar

febr. 11. 15:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Páromat zavarja, én meg nem vagyok hajlandó jogsit csinálni.


Ennyi. Ismerem a határaimat, önmagamat, az én múltammal nekem nem kell jogosítvány, sem autó, mert a végén szándékosan odalépnék, vajon ki tudom-e tolni a 250-et, vagy előbb felkenődök a fára.


És nem érdekelne, ha felkenődök a fára...

febr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ez így konkrétan nem. Egyikünknek sincs jogsija, páromnak mozgássérültség miatt nem is lehet. Exemből adódóan talán jobb is...


Volt egy vidéki exem távkapcsolattal és autóval, de soha nem autókáztunk együtt. Egyrészről nem akart Pestre jönni autóval, bár ezt még megértettem valamennyire. Másrészről az exe beleszólt a vezetésébe és ezt nem akarja újra. Új ember ellenére összemosott engem az exével és ez nagyon nem volt jó. Aztán részben pont miatta mentünk szét, mert barátok voltak és belepofázott tervekbe. Illetve kiderült, hogy exem nem fogékony összeköltözni és exével 5 éven át húzta. Az azért szakított, de én előbb teremtettem helyzetet és begurult rám. S még exem azzal is takarózott, hogy akkor mi lesz a kocsival. Nekem kellett volna kimondani, hogy tiplizzen. Helyette ő szakított csúnyán, hogy a hisztimet nem viseli el. Háh!


35/F

febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!