Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire cinkes, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire cinkes, ha a pasinak alváskor folyik a nyála?

Figyelt kérdés

Nem olyan durván sok, de ébredéskor a párnán gyakran van egy kb. sárgabarack méretű folt.

Lányok, ti ezt mennyire tudjátok tolerálni? Lehet ez kizáró ok az együttélésre?



febr. 26. 19:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
85%
Nálam abszolút nem kizáró ok, nekem is szokott sokszor, nő vagyok.
febr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
47%
Semmi gond vele. Ezt mindenki tolerálja,aki szeret es nem betegesen tisztaságmániás.
febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
30%
Tudom hogy vannak ilyenek de engem szerencsére megkímélt ettől az élet. Azt hiszem nem tudnék nem undorodni... Fogalmam sincs mit csinálnék, hogy reagálnék de a hányingerem van hogy így belegondolok... Bocsánat de tényleg így érzem.
febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
36%
Ha ez problema,akkor azt bizonyitja,h felszines az illeto .
febr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
20%
#4 felőlem annak nevezel aminek akarsz 🤷 De nekem akkor is undorító. Nem hiszem hogy nem ábrándulnék ki. Komolyan liftezik a gyomrom még a gondolatára is. Tudom, nem tehet róla. De akkor is.
febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
47%

Nőként nekem is szokott, és?

#3 Téged meg nem értelek. Undorodsz egy kis nyálfolttól a párnán, de a nyelvét a szádba/puncidba teheti? Vagy te csókolózni sem szoktál, mert "fúj, nyál"?

febr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
24%
Egyszer-kétszer előfordul bárkivel, de napról napra/hétről hétre nem tudnám elviselni.
febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
25%

Baromira nem egészséges a szájadon venni a levegőt, márpedig akkor folyik a nyálad, ha a szájadon át lélegzel.

Amúgy annyira nem undorít. Max akkor ha hetekig/hónapokig nem cserélsz párnahuzatot.

febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
36%
#6 nem undorodom a csóktól és az orális szextől. A nyálfolyós alvóktól viszont undorodnék, ez valami rettenet gusztustalan, de MÉG EGYSZER elmondom, hogy sajnálom hogy így érzek de így érzek. De amúgy mit kell ezen hisztizni? Annyira nem gyakori. Soha nem ismertem senkit ezzel a problémával, legalábbis olyat akinek a párnáját nekem kéne nézni vagy mosni (értsd szülők, testvérek, barátok, szóval bárki akivel valaha együtt aludtam akár csak egy nyaraláson is), távolabbi ismerősök meg nyilván nem számolnak be erről.
febr. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ebben nincsen semmi rossz. Másfél éves a lányunk, azóta nem alszok. Szeretnék csak egy éjszakát úgy végig aludni, hogy közben folyik a nyálam. De jó lenne!
febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!