Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire cinkes, ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire cinkes, ha a pasinak alváskor folyik a nyála?

Figyelt kérdés

Nem olyan durván sok, de ébredéskor a párnán gyakran van egy kb. sárgabarack méretű folt.

Lányok, ti ezt mennyire tudjátok tolerálni? Lehet ez kizáró ok az együttélésre?



febr. 26. 19:30
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
31%
Félek kommentelni mert sok feminista idegbeteg módon minden kommentnel csapkodja piros gombot.🤐🤐🤐
febr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
37%

Elég undinak hangzik. Nagy ritkán velem is előfordult, na de nem az, hogy barack méretű folt lett volna a párnán.

Én valószínűnek tartom, hogy valami egészségügyi probléma áll a háttérben, ami miatt nem kapsz orron levegőt normálisan, az meg elég sok gondot okozhat hosszútávon, úgyhogy célszerű lenne kivizsgáltatni.

febr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
54%

Teljesen természetes dolog.

Még azoknak is folyik a nyáluk, akik nem veszik észre. Mivel általában ez olyan alvásközi fázisban történik, hogy felébredés után már nem feltétlenül tűnik fel.

febr. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
24%
Nekem pedig gusztustalan. Se nekem se a páromnak nem folyik a nyála.
febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
30%

Lassan az elborult agyú nők már azt fogják számolni randin, hogy hányszor pislog szerencsétlen csávó, aztán ha túl sokszor, akkor összehányja magát a lila hajú bohóc femcel, aztán felkiált, hogy kizáró ok.


Mondjuk az a férfi sem normális, aki ezeket még akár egy percre is megtiszteli a társaságával.

febr. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
48%

#24 nyugodj meg folyik nektek is, de nincs ezzel semmi baj.


Amúgy, nőként kérdem, a párod farkát is csak kesztyűvel mered megfogni, igaz?

febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
29%

Ne hari 26, de pöppet unalmas vagy már, és szánalmas, hogy az éjszakai nyálfolyást mindenáron a szexuális tevékenységekkel akarod összemosni, más válaszolót is zaklattál már ezzel.

A szex jó és izgató. Az alvás közben nyálfolyás a párnára és az abban fetrengés nem.

febr. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
56%

#26 Adom.

Amúgy nem ő, hanem én voltam az, aki a "szexuális tevékenységekkel mossa össze ezt a dolgot" (#6 és #12 vagyok én).

Mert szerintem igenis beteg dolog, hogy a párod farkát a szádba veszed, meg össze-vissza nyaljátok egymást, de az már "jaaaaj, gusztustalan", ha éjjel kicseppen egy kis nyál a másik szájából.

Normális embereknél ez nem jelent problémát és nem, nem egészségügyi probléma, hanem természetes dolog.

Én is csak akkor veszem észre, ha hajnalban felébredek, reggelre megszárad és nyoma sincs (mert nyilván nem liter számra folyik a nyál a számból). Ne altassátok magatokat abba a hitbe, hogy ti nem szoktatok, maximum nem veszitek észre.

febr. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
0%
28# Gondolom akkor te a kakáját is megennéd, mert na már a nemiszerv oké, ezek szerint semmi sem lehet undorító.
febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
62%

Azért ne keverjük már össze a kis éjjeli nyálat a sz*rral, meg a h* ggyal... jesszus...

Én azt mondtam, hogy pl. egy sima csóknál több nyálat cseréltek, mint ami alváskor kifolyik. Persze ha te a pisi-kaki szexet szereted, akkor egészségedre... 😅

febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!