Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátom egy ideig tök jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egy ideig tök jól elkezdett fogyni, örültünk mind a ketten neki. Erre újabban megint nekiállt éjjel rágcsákat ilyesmit enni.Figyelmeztettem,hogy ez így nem lesz jó, erre fel még engem barmolt le,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Látom rajta,hogy megint kezd a hasa egyre nagyobb lenni, és még így is jócskán meghaladja a 120 kg-ot a súlya..Mondtam neki,ha enni szeretne,akkor egyen valamilyen gyümölcsöt,de mértékkel. Már az sem tetszik neki,hogy azt mondtam éjszaka nem igazán szokás enni,főleg úgy,hogy egész nap itthon van,és ülő munkát végez. Ráadásul az anyjáéknál is eszik,aztán itt meg megint matatja a hűtőt, vagy a gázt,hogy mi van enni. Nagyon kezd bosszantani,hogy megint kezd visszazuhanni oda,ahonnan elindult. Finoman próbáltam egyengetni,de rettentő konok,neki aztán ne mondja meg senki mit csinál. Van kert, és ott is tudna egy kis fizikai munkát végezni, ahol megedződne de nem hajlandó. Az anyja is biztatja,hogy egyen nyugodtan éjjel is,ha enni támad kedve. Mit tegyek? Fiatalember létére,nem akarom,hogy úgy nézzen ki mint egy mangalica,és olyan legyen amilyen volt, mert majdnem ráment a szíve is. Olyan,mintha nem tudna magának határt szabni,és ez nagyon nem jó.
febr. 29. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Elkell hagyni.

Neki nem fontos az egészsége se az hogy kicsit is jól nézzen ki.

febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Felnőtt ember, ne próbáld meg helikopter anyuciként nevelgetni, terelgetni. Nem az anyja vagy. Ha téged ez zavar, akkor szakíts vele. De ez a tanárnénis mindentjobbantudoknálad és folyamatosan ekézlek stílus baromi zavaró tud lenni. El kell fogadni, hogy ez neki lehet, nem olyan fontos.
febr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem kaja függő, mármint abban az értelemben, mint amikor valaki alkoholfüggő
febr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem is kaja függő, vagy is, csoki meg édesség inkább.
febr. 29. 14:23
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Én szakítanék. Rossz ember vagyok tudo. De én egyszerűen nem tudnék vonzódni egy zsírdisznóhoz. Már csak az is undorító számomra hogy ennyire nincsen benne akaraterő...
febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Miért eszik túl sokat? Mi a baja? Stressz, bánat? Jó lenne tudni.
febr. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Orvosnál voltatok? Nekem napi egy tabi megoldotta a folyamatos éhségérzetet
febr. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha most 120kg úgy, hogy leadott jópár kilót, akkor korábban nagyon kövér lehetett.

Az ennyire túlsúlyos emberek evészavarosak, és a legtöbbjük visszaesik egy idő után.


Én nem tudom elképzelni, milyen lehet ez, de a cigi vagy alkoholfüggőséget sem.


Mindenesetre én nem tartanék ki egy olyan ember mellett, aki szenvedélybeteg, és az idő előtti halál (ha peche van, akkor csak egy stroke amitől réazlegesen vagy teljesen lebénul) predesztinálva van.


Sajnom, de ha hallgat is rád most, az csak időszakos lesz.

febr. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igénytelen és ráadásul bunkó is (mi az,hogy a párját baromnak nevezi?). Ez már bőven kiábrándító. Fiatalember vágósúlyban,gyönyörű..
febr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
El kell hagyni, főleg, mert bunkó.
márc. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!