Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önzőség tőle, ugye?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség tőle, ugye?

Figyelt kérdés

Mindig oda megyünk nyaralni, ahová ő akar. De szinte mindig csak ugyanazokra a helyekre.

Nem az áll fenn, hogy csak a szomszédos termálokra futja, én meg irreális elvárásokkal Thaiföldön akarok üdülgetni, hanem azonos áru nyaralásoknál sem enged az én akaratomnak.

Mindig csak a horvát, olasz tengerparta menne, holott én szívesen megnézném a görög szigeteket, Spanyolországot, francia tengerpartot is.

Az egyik oka az, hogy ő nem fog repülőn szorongani 2-3 órát, kocsival meg nem megy olyan messze. A másik meg az, hogy minek menjen máshova, ha a közelben is van tenger.

Ez nekem nagyon beszűkült látásmód. Ne értsetek félre, szépek a közeli partok is, de kicsit utaznék más irányokba is.

Az utazást közösen álljuk mindig, nem az ő pénzén akarom érvényesíteni a kívánságaimat. Mindig azt mondja, hogy vagy a közelbe megyünk vagy sehova. Mivel nekem a közel is jobb, mint a semmi, évek óta ugyanazokra a helyekre járunk.


márc. 2. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azzal törődnék , hogy minek mész vele kirándulni ha te máshová akarsz. A pénzed fogd meg és menj a családdal, barátnővel, vagy akár új pasival máshová nyaralni.
márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Család már idős, nagyon betokosodott, barátnő meg már nincs, aki szabad lenne ilyen programra. Mind családosak.
márc. 2. 16:51
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Új pasi?
márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam Görögországban és Horvátországban is, a kettő baromira nem ugyanaz a kategória. Sem látványban, anyagilag meg pláne nem. :D


Egyébként meg ha valaki ennyire kategorikusan kijelenti, hogy vagy az van amit ő akar vagy semmi...

Hát nálam asszem ott lenne vége a dolognak.

márc. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ahogy nézem az árakat, a horvát lassan messze a legdrágább.
márc. 2. 17:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szereted egyébként?
márc. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez önzőség-e a részéről, vagy valami fóbia áll mögötte. Nekem is van olyan családtagom, aki fél a repüléstől és retteg hosszabb távokat levezetni.

Arra sem hajlandó, hogy mondjuk Horvátországon meg Olaszországon belül más helyekre menjen, mint a megszokott? Mert azt nem tudja a fenti dolgokkal megindokolni. Mindenképpen rugalmatlanság, én megpróbálnám azért feszegetni a határokat.

márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

Az ilyesmi erőszakos önzőség általában másban is megnyilvánul. Nem terveznék komolyan olyan emberrel, aki ennyire semmibe veszi az én igényeimet.

Nyaralás előtt meg közölném, hogy menjen egyedül, mert én máshova megyek. És szépen meg is valósítanám az álomnyaralást egyedül. Abszolút nem hiányozna, legalább oda mennék, ahova akarok, azt csinálnék, amit akarok alkalmazkodás nélkül (amire ő képtelen).

márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!