Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Önzőség volt páromtól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség volt páromtól hogy ezt tette velem?

Figyelt kérdés

Elmentünk párommal végre egy napra kikapcsolódni. Örültem hogy mozoghatok, programozunk, együtt vagyunk. Erre ő leragadt egy kávézónál ahol az utcán lévő tévén a meccset nézte. Annak ellenére hogy tudja én nem szeretem a focit, sőt zavar, párom végig ott maradt egy helyben ülve. Nagyon összevesztünk, azt mondta miért nem foglaltam le magam.

Mégis mivel? Mit gondoltok, nem önző a párom?


2021. jún. 22. 22:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
26%

Nem önzőbb, mint te, hisz te is ugyanúgy azt akartad csinálni, amit ő nem, mint ahogy ő azt csinálta, amit te nem akartál.


Ellenben ő nyitott volt rá, hogy te nyugodtan élvezd az időt nélküle is, te viszont elvartad volna, hogy veled legyen, miközben inkább meccset akart nezni. Ilyen formában te vagy az önösebb a tárgyalt helyzetben.

2021. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván az. Ez a nap nem erről szólt, meccset a haverokkal nézzen.
2021. jún. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
21%
Ne szervezz közös programot az foci EB idejére, ha a párod foci-rajongó. Közös program ráér EB után.
2021. jún. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
71%

1:1

Önzőség volt egyrészt, másrészt foci rajongónak ne VB közvetítés idejére szervezz más programot.

2021. jún. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
96%
Neki kellett volna jeleznie hogy az időpont nem jó, mert meccs lesz, amit mindenképpen látni szeretne. Másik napra kellett volna tenni a programot, ami mind a kettőtöknek megfelelő.
2021. jún. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
Mit lehet nézni azon a labdakúráson e... Sosem fogom megérteni.
2021. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:

Olyan is van mostanában hogy este meccset néz. Holott tudja hogy én nem szeretem, és nincs másik tévé. Ritkán vagyunk együtt így is, rossz érzés hogy nem érdekli én semmit nem tudok csinálni este amíg szól a foci.

Még olvasni sem hiszen zaj van.

2021. jún. 22. 22:29
 8/48 anonim ***** válasza:
30%

"Örültem hogy mozoghatok, programozunk, együtt vagyunk."

Ő meg örült, hogy végre EB, meccs nézés :) a kompromisszum kötés fontos, pláne ha nem egyezik az érdeklődés

2021. jún. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
19%
Jaj istenem, ne már. Mindig csak az lehet, amit te szeretsz?
2021. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
79%

Jaj az en parom is hasonlo.

Ha elmegyunk fagyizni is, joforman kiszamolja az idot, meddig nem léphet le, mert fagyizni kell most az "asszonnyal", es kellemesen elvagyunk beszelgetunk, kibír még pár kör sétát is utána, aztan mint akit puskábol lőttek ki..

Johogynem jelzést nem allit be a teloján hogy ettol eddig most kettesben van program, es ki kell birni.


El nem tudom kepzelni családoknal mi.megy ill az apukakban mi zajlik le, amikor az apuka gügyög a 2 evessel meg cipeli a bevasarloszatyrot es ez volt a nap. Ha már egy sima egyutt járás is kín. Meg áldozathozatal a szexért.

Ja hogy élen járunk a válások arányában.

2021. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!