Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki költözött kihez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki költözött kihez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A párommal külön városban élünk 120 km-re egymástól. Már néhányszor szóba került az összeköltözés. Nem vagyunk tinédzserek, mindkettőnkek meg van a saját stabil állása, és saját lakása a jelenlegi lakhelyén. Én kicsit kötöttebnek érzem magam a munkám miatt, jelenleg vezetői pozicióban dolgozom, amiért sokat kellett tanulnom és áldoznom is, érthető okokból én nem szívesen rúgnám ezt fel, míg ő nem teljesen elégedett a munkájával, szeretne váltani. Családja ragaszkodik, győzkodi, hogy engem győzzön meg, inkább én menjek oda, egyedüli gyerekük, megértem ezt is valahol.

Nyilván ezt leülünk átbeszéljük felnőtt módjára. Csupán kíváncsi vagyok, hogy nálatok ez hogy zajlott, mennyire lehet egy ilyen szituációt sértés, vita nelkül megúszni. Tudom, hogy valakinek itt áldozatot kell hozni, legjobb lenne mindkettőnek egyformán, de még nem látom teljesen a megoldást. Néhány tanácsnak örülnék kívülállóktól. Az én és az ő csalàdja is nyilván szubiektíven tud ehhez hozzáállni. Köszönöm

26/N.



márc. 31. 21:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja: exem úgy gondolta, hogy kettőnk közötti városban vegyünk ki albérletet. Egyszer - talán. Amivel ő nem áldozott volna semmit, ő a munkájához közelben maradt volna, és ugyanúgy autózott volna. Van autója, amivel Budapestre félelemből nem járt fel. Tehát rakás görcs és félelem is volt benne, miközben pedig idősebb. Csak én áldoztam volna, én kerültem volna távolra mindentől, én áldoztam volna pénzben is nagyobbat a saját lakásrész mellett. Én ott nem találtam volna munkát. Két bérlet és albérlet. Na-na-na!


Tehát abszolút úgy kell megállapodni, hogy ki áldoz kevesebbet és mi az észszerűbb.

ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van!

Én pl nem szeretnék anyámék mellett lakni, bármennyire szeretem őket. Ez a 20 km pont jó, mi megyünk mikor akarunk, anyumék ha jönnek szólnak, de ez mióta egyedül élek is ritkán fordul elő. Én hátat kéne fordítsak egy viszonylag jól kereső, stabil állásnak, ha odaköltöznék, nem lennének közel sem ilyen lehetőségeim. Ő amúgy is váltani akar, gondolkodtam és mondtam is neki, hogy az én munkahelyemen tudnék neki segíteni állast biztosítani. Olyan munkahelyet addig itt találna, amilyenen jelenleg dolgozik.

Szeretem nagyon, tudom, hogy talán ilyen embert nem fogok találni magam mellé, és ha oda jutunk akkor másodjára fogok egy komoly kapcsolatnak ugyan emiatt pontot tenni a végére. De ezt érzem helyesnek.

ápr. 2. 20:06
 13/14 anonim ***** válasza:
Végül milyen konklúzió várható?
ápr. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ő is ezen a területen szeretne dolgozni, amiben én, de ehhez el kell végezni egy egyetemet, ez legalább 3 év, addig én költözöm hozzá, s utána visszajövünk hozzám.
ápr. 28. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!