Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok, csak össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, csak össze kell csiszolódni vagy ezek a későbbiekben is okozhatnak problémát?

Figyelt kérdés

Egy barátom 3 hónap után összeköltözött a párjával, azóta 3 hónap telt el. Elképesztő harmóniában telt ez az időszak, a barátom még sose érezte magát ilyen jól senkivel a 35 éve alatt. A konfliktusok minimálisak, azokat is nagyon könnyen elsimítják. Az egyetlen dolog, amiben talán valamennyire különböznek, az a humor, de annak is csak egy része. A haverom hajlamos a kicsit nyersebb, szurkálódósabb humorra, amin egyszer-kétszer megsértődött a párja. Aztán persze bocsánatot kértek egymástól és azt mondta a párja, hogy igazából neki kellene kevésbé sértődékenynek lennie. Azóta, egy hónapja nem is volt semmiféle nézeteltérés.

Valamelyik nap beszélgettem erről a haverommal. Szerintetek ez betudható az összecsiszolódási fázisnak vagy igazán ez a későbbiekben se fog változni, sőt mi több, idővel - ahogy a felek még jobban elengedik magukat a kapcsolatban - még súlyosbodhat is?



ápr. 13. 04:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem: most még könnyen meg lehet beszélni az ilyesmit, mert azért még mindig a kapcsolat elején vannak, idővel viszont jó eséllyel jobban elharapózódhatnak az ilyen jellegű nézeteltérések?
ápr. 13. 04:15
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Szia! Szerintem a humor nagyon sarkalatos pont, én voltam olyan kapcsolatban, ahol az akkori párom viccnek állította be azt, hogy paraszt módon beszólt nekem, amin persze a barátai nevettek, de közben tényleg sértegetés volt és én voltam hisztisnek titulálva, ha ezt számon kertem.

A jelenlegi párommal folyton évődünk, beszologatunk egymásnak, húzzuk egymás agyat, de élvezzük mindketten, jól szórakozunk rajta, nincs benne sértődés. Szerintem a humor olyan, ami nem igazán formalhato,valakinek vagy van, vagy nincs, de az nem igazán csiszolodik, mert a személyiség alap része.

Úgyhogy nem gondolom, hogy ez a későbbiekben nem fog gondot okozni. Volt olyan párom is, akivel teljesen eltért a humorunk, tok ciki volt, hogy nem tudtam, mikor nevessek, illetve elég éles a nyelvem, szeretek szurkalodni(de nem bántó és semmiképp nem sértő módon), neki pedig ez nem tetszett, mert szerinte egy “nőnek nem ilyen a humora”. Úgyhogy ez a kapcsolat nem tartott túl sokáig, nem csiszolodtunk ebben egymáshoz.

ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
itt még nincsen semmi probléma ez még olyan típusú történt hogy az egyik a technot szereti a másik meg a jazzt nem fontos kérdés.
ápr. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Egyénfüggő. Viszont ha a másiknál valami sarkalatos pont, akkor nem csinálom, hogy elkerüljem annak a lehetőségét hogy megbántom, vagy akkor nagyon óvatosan csinálom pont az előbb említett okért. Nem tudja egyik pár sem elkerülni az apróbb vitákat, de tudatosan lehet kerülni őket és tanulni a hibákból.
ápr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek a 2-essel: "Szerintem a humor olyan, ami nem igazán formalhato, ..., mert a személyiség alap része."
ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog változni. Hogy kinek milyen a humorérzéke, az az egyéntől függ, de lehet, hogy később jobban el fogja tudni viselni a másfajta humort.
ápr. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ez valóban nem fog változni. Senki sem simul bele maradéktalanul a másik öntőformájába.Minden kapcsolatban vannak bökkenők, amiken csak a tolerancia segíti át a párost.
ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!