Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi pénzt keresel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt keresel és hogyan viszonyul ehhez a párod? Elfogadja, örül neki, zavarja stb. F/L is írjátok légyszi

Figyelt kérdés

máj. 2. 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
17%
Én 600 ezer, vőlegényem a 2.5xösét. Örül, hogy nem vagyok karrieriata!
máj. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
33%
11, és te örülsz, hogy ő az?
máj. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim válasza:
43%

Én (nő) 450 ezret keresek, mellette van egy kis mellékes munkám, havi pár óra, abból még 100-120 körül bejön (nem, nem szexuális jellegű, mielőtt valami okos benyögné). Ehhez jön még 26 600 családi pótlék két gyerekre.

A férjem 300-320 közt kap, erre jön 40 ezer családi adókedvezmény a gyerekekre.

Örül neki, hogy én nőként egész vállalhatóan keresek, annak kevésbé, hogy ő férfiként nem annyira. Köztünk ebből nincs gáz, egy rövid időszakot leszámítva mindig is én kerestem többet, de közös kasszán vagyunk, nem igazán számít.

Úgy kb 300 ezerrel több bevétel jó lenne, hogy kényelmesen lehessen félrerakni. Így is sikerül, csak azért így oda kell figyelni.

N36 F34

máj. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
59%
Nincs párom de Németországba dolgozok 1550 nettoért és van mellette 20.000 euró félretett pénzem
máj. 3. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
20%
#14 az ott kint ölég karcsú nem?!👀
máj. 3. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%
#15 hát még itthon is éppen csak elmegy fizetés, ~600 nettó, azért annyira nem habzsi-dőzsizel ebből vidéken sem, Budapesten meg aztán pláne.
máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%

12

Ő sem az, csak jól választott szakmát, (Senior fejlesztő)


16

Na köszönöm! 😊 Ha nem lenne párom, biztos nem Bp.n élnék...itt nagyon drága az élet...

máj. 3. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
15. Ez élethelyzet függő.. a főnököm 2500 a nettója oszt Mindig sír hogy hónap vegeretvsemmi nem marad... És nem érti hogy én hogyan tudok a fizum felét félretenni...
máj. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
68%
17, ez, hogy senior fejlesztő, nekem az égvilágon semmit nem mond.
máj. 3. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19

Infornatikus


Én multinál, SSC.ben keresem meg a fent írt osszget és latom, hogy mi megy az IT.n, nem szakadnak meg a munkaman finoman szolva se. 9 elott nincs bent egyik se, 3 kor meg MÁR nincs ott egyik se. 😏


Nem tudom, miért lettem lepontozva...

máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!