Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők tényleg ennyit rugóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyit rugóznak a vécédeszka lehajtásán vagy ez csak olyan filmes klisé?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy nővel éltem együtt, de ő nem problémázott ezen soha, viszont ezer meg ezer filmben láttam már hogy a nő panaszkodik a vécédeszka miatt. Felmerült bennem egy-két kérdés ezzel kapcsolatban.


1. Miért az az alap hogy a férfiaknak kell alkalmazkodni a nőkhöz? Miért nem mi hisztizünk hogy nincs felhajtva?


2. Miért akkora probléma ez? Fél másodperc az egész, nem megerőltető, miért hisztizik valaki ezen? Elhiszem hogy idegesítő ha valaki mosatlant hagy maga után vagy eldobálja a ruháit, nade ez?



2015. jan. 24. 12:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a wc deszkát illik lehajtani, meg a tetejét is miután elvégeztük a dolgunkat.
2015. jan. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
# 1 Nálunk ez nem volt szokás és a legtöbb helyen ahol voltam vendégségben szintén nem nagyon láttam ilyet. Lehet hogy csupa bunkóval barátkozom? :)
2015. jan. 24. 12:40
 3/33 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem amiért a nőknek mindig, ha pisilnek, ha nagy dolgot alkotnak lehajtva kell lennie. De egyébként én is butaságnak tartom ezen fennakadni, inkább hagyja úgy és én lehajtom, csak pisilje le az ülőkét.

És én sem találkoztam még olyan lánnyal, aki ezen kiakadna, szerintem még beszélgetni se beszélgettünk róla sosem, szóval javarészt filmes klisé, ahogy te fogalmaztál. 20l

2015. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
csak ne*
2015. jan. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Mert mi nők vagyunk. :P
2015. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 piriiiii ***** válasza:
68%

Először is, a vécédeszka nem viccből van rárakva a vécére. :D Csak ez szemet szúrt. Ezért ne hisztizzetek.

Másrészt, engem hidegen hagy a dolog; egyetlen mozdulat lehajtani azt a nyomorult ülőkét.

Az más tészta, ha mondjuk rászáradt a borotvahab a csapra vagy a mosdóra, mindenhol egy alsógatya, stb.

Én biztosan nem "rugóznék" érte annyit, mint néhány idióta amerikai vígjátékban. Nem is értem, miért ilyenek alapján gondolkodsz... :D

2015. jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
33%
engem nagyon idegesitett, ha exem úgy hagyta. A wc-nek ˝alapállapotban˝ le van hajtva az ülőkéje. Akkor hajtsa is le.
2015. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

piriiiii


Nem ez alapján gondolkodok, de annyi filmben volt benne hogy kíváncsi voltam hogy ez tényleg létező probléma-e. De úgy látom már megvan az első delikvens akit idegesít :)

2015. jan. 24. 12:50
 9/33 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Engem nem zavart sosem. Nem fogok ilyen apró dolgokból problémát csinálni.
2015. jan. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 piriiiii ***** válasza:
És ki az, akit idegesít?
2015. jan. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!