Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők tényleg ennyit rugóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyit rugóznak a vécédeszka lehajtásán vagy ez csak olyan filmes klisé?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy nővel éltem együtt, de ő nem problémázott ezen soha, viszont ezer meg ezer filmben láttam már hogy a nő panaszkodik a vécédeszka miatt. Felmerült bennem egy-két kérdés ezzel kapcsolatban.


1. Miért az az alap hogy a férfiaknak kell alkalmazkodni a nőkhöz? Miért nem mi hisztizünk hogy nincs felhajtva?


2. Miért akkora probléma ez? Fél másodperc az egész, nem megerőltető, miért hisztizik valaki ezen? Elhiszem hogy idegesítő ha valaki mosatlant hagy maga után vagy eldobálja a ruháit, nade ez?



2015. jan. 24. 12:35
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

piriiiii


A 7/10-es.

2015. jan. 24. 12:53
 12/33 anonim ***** válasza:
73%
Az a helyzet, amit általában senki sem említ meg, hogy alap helyzetben mindkét fél ugyan annyit hajtogatja az ülőkét le-fel. A férfi felhajtja, a nő le. Ha nekem elkezdene valaki komolyan nyafogni amiatt, hogy nem hajtom le magam után én azzal nem akarnék együtt élni, húzzon a p*csába a saját budijába.
2015. jan. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy "példa", hogy a nők minden apróságon balhéznak, kiakadnak. Ez konkrétan nálunk sem probléma (pedig nem mindig hajtják le).

2015. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem csak klisé, tényleg vannak nők akik kiakadnak rajta. Szerintem olyan egyszerű oknál fogva, hogy szeretik ha kinyalják a seggüket. Nincs olyan hogy alapállapot. Az meg egy jó nagy hülyeség ha valaki a fedelet is ráhajtja, hogy aki legközelebb megy, annak fel kelljen hajtania, holott annak aztán értelme sincs. Attól lesz valaki kulturált hogy lehajtja? Ezt egyáltalán nem gondolnám. Nem tudom ez milyen szokás.
2015. jan. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szeretem, ha a fedője rá van hajtva, szerintem úgy higiénikusabb. Innentől mindkét félnek ugyanannyi felhajtani, mert a nő csak a tetejét hajtva fel, a pasi pedig mindkettőt. De amúgy nem probléma ha nem így van le-ill. felhajtva, sosem problémáztam ezen
2015. jan. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%

engem nem izgat különösebben, bár a párom lehajtja mindig. ha elfelejti, nem gond

de nem is egy barátnőm van aki rávette a férjét/pasiját hogy ülve pisiljen. tök durva nem? állítólag higiénikusabb meg nekik kényelmesebb meg minden, de sztem egy pasi pisiljen úgy ahogy akar :D

2015. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Nálunk minden nap veszekedés van ebből! :D

25/F

2015. jan. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Jé nekem csak most esett le,hogy a fiúk úgy vécéznek és felszokták hajtani az ülőkét:D Nem azért mert hülye vagyok,hanem mert sosem gondolkoztam ilyenen,és még nem is éltem fiúval...csak mostanában vagyok többet a barátomnál és ahogy a kérdést láttam,eszembe jutott,hogy jé tényleg,nála is mindig fel van hajtja:D De eddig mikor náluk mentem a klotyóra ha úgy volt felhajtva,akkor miután én is végeztem a dolgommal,vissza hajtottam.Hisz ha úgy volt,én is úgy akartam hagyni ahogy volt, szó nélkül vissza hajtottam. De elég érdekes,hogy vannak akik ezen problémáznak,nekem sose fordult meg a fejemben!:D
2015. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
59%
Hugyáld össze a vécéülőkét, legközelebb fel fogja hajtani, és esze ágába sem fog jutni veled veszekedni, hehehe.
2015. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Nem érdekel,hogy van az ülőke ha nem hugyozza szét az egész wc-t és környékét.
2015. máj. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!