Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők tényleg ennyit rugóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyit rugóznak a vécédeszka lehajtásán vagy ez csak olyan filmes klisé?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy nővel éltem együtt, de ő nem problémázott ezen soha, viszont ezer meg ezer filmben láttam már hogy a nő panaszkodik a vécédeszka miatt. Felmerült bennem egy-két kérdés ezzel kapcsolatban.


1. Miért az az alap hogy a férfiaknak kell alkalmazkodni a nőkhöz? Miért nem mi hisztizünk hogy nincs felhajtva?


2. Miért akkora probléma ez? Fél másodperc az egész, nem megerőltető, miért hisztizik valaki ezen? Elhiszem hogy idegesítő ha valaki mosatlant hagy maga után vagy eldobálja a ruháit, nade ez?



2015. jan. 24. 12:35
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Hűűű, a párom sose hajtja fel, szerintem ülve pisil... ezért nem tudom átérezni a gondot. :)
2015. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Az én pasim általában visszahajtja. Engem kicsit azért zavar, ha fel van hajtva de nem csinálnék belőle ügyet. Én teljesen lezárom a wc-t. Ennyi :)
2015. máj. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A feleségem még a legelején elmondta nekem, hogy zavarja, hogy nincs lehajtva. Szerinte senki nem kíváncsi mi lehet benne és azért van a teteje, mert ha végeztem és lehajtom, akkor jelzem, hogy lehúztam, kitisztítottam. Ha vendég jön, akkor is így szebb. És valóban, higiénikusabbnak tűnik.


Ha így, hát így. Én fogtam és azóta hajtogatom. És most már engem is zavar, ha csak "úgy van hagyva". :)

2015. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy azért, mert az úgy nem következetes?


Gondolj bele, a fiúk kakilni is szoktak, nem csak pisilni. A kakilást meg ülve végzik. Miután kakilsz, azután is felhajtod?


Szerintem ez csak a kihasználtság miatt van. Ha belegondolsz, ha egy nő bemegy a vécére, mindenféleképpen lehajtva használja. Ha egy férfi, akkor vagy lehajtva, vagy felhajtva.

2015. máj. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Az én pasim visszahajtja, de az sem zavarna túlzottan, ha nem tenné. Engem jobban idegesít, ha a kád nincs kimosva, vagy fogkrémmel össze van köpködve a mosdókagyló. Az szerintem alap, hogy kiöblíti az ember, ha már összekeni...
2015. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nálam ez sose volt probléma, csak ha a büdös zokni nem megy ki a szennyesbe.
2015. máj. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem zavar, mert én is le tudom hajtani, de már jártam úgy, hogy hajnalban, félálomban beleestem a csészébe emiatt...:D És azért hajnali 4kor ennek nem is örültem annyira valamiért...
2015. máj. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

Mi kidobtuk a vécédeszkát. Így nincs veszekedés.

Ha vendég jön az használja a lentit, de mi fent kiszedtük,mert ezen ment a vita állandóan.

2015. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
És a wc peremen egyensúlyozva szartok?
2015. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Elég idegesítő mikor fel kell hajtani.


A nők 2-3x mennek WC-re egy nap. A férfiak meg 4-5x legalább, márt ezért is.

2015. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!