Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők tényleg ennyit rugóznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyit rugóznak a vécédeszka lehajtásán vagy ez csak olyan filmes klisé?

Figyelt kérdés

Eddig csak egy nővel éltem együtt, de ő nem problémázott ezen soha, viszont ezer meg ezer filmben láttam már hogy a nő panaszkodik a vécédeszka miatt. Felmerült bennem egy-két kérdés ezzel kapcsolatban.


1. Miért az az alap hogy a férfiaknak kell alkalmazkodni a nőkhöz? Miért nem mi hisztizünk hogy nincs felhajtva?


2. Miért akkora probléma ez? Fél másodperc az egész, nem megerőltető, miért hisztizik valaki ezen? Elhiszem hogy idegesítő ha valaki mosatlant hagy maga után vagy eldobálja a ruháit, nade ez?



2015. jan. 24. 12:35
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Én vagy 7-8-szor megyek, napi 3 litert minimum megiszom.

A pisilés gyakorisága nem a nemtől függ.

2015. máj. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
55%
Le kell hajtani a fedelet is vécézés után, probléma megoldva.
2015. máj. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

jóóóóóó ééééég !

irigylem azokat az embereket, akiknek a legnagyobb problémájuk egy wc deszka lehajtása :D :D :D

engem aztán a legkevésbé sem érdekel, mondhatnám, hogy lesz**rom, de az ugye félreérthető lenne...

20L

2015. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!