Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » összeköltözés, anyagiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összeköltözés, anyagiak?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt de már fél éve közös albérletben lakunk. Nekem nincs lakásom de ő most vesz egyet egy komoly összegért.Mivel én nem tudok hozzájárulni a lakás vásárláshoz ezért úgy érzem hogy nekem nincs ott a helyem. Ezért én azon gondolkodom hogy én maradok albérletben.Ti hogy látjátok?
2015. máj. 25. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól még odaköltözhetsz te is, hogy nem te veszed, hülyeség lenne emiatt szétköltözni, gondolom a párod is úgy gondolja, hogy megveszi aztán ott laktok tovább együtt.
2015. máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt vagytok és komolyan terveztek, akkor hülyeséget csinálsz. Ha csak alkalmi a kapcsolat, nem komoly érzésekkel, akkor érthető. A rezsibe a másik helyen is beszállhatsz és örülhettek együtt, hogy nincs albérleti díj is. De azért oda ne juss el egy komoly kapcsolatban, hogy azért nem laksz a pároddal, mert nem vagy a lakás társtulajdonosa. Ez a röhejes kategória lenne, nem a felnőtt párkapcsolat.
2015. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze ő szeretné hogy vele költözzek. Valamiért mégis olyan kiszolgàltatottnak érezném magam.
2015. máj. 25. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Mert nem kell albérletet fizetned végre? A rezsi felét állhatod ezután is. Albit is találsz akármikor, ha akarsz, mert nem jött össze a kapcsolat. Ez nem ígéret, csak egy lehetőség. És ha meg ő az igazi, akkor?
2015. máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez majd az ő viselkedésén fog múlni mennyire fogod ott otthon érezni magad.Érezteti vagy nem hogy az ő lakásában laksz.Ha normális,nem lesz semmi gond.
2015. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat az, ahol elgondolkodtok egyáltalán azon, hogy megint különköltöztök?


A lakáshoz jogilag nincs közöd, az ő nevén van, ez tiszta. Nyugodtan éljetek ott együtt, fizessétek a költségeket közösen és ennyi. Mi itt a probléma?

2015. máj. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez sok mindentől függhet...ha veled szeretné berendezgetni, úgy ahogy neked is tetszik, akkor nektek vette a lakást de ha mindenből kihagy, és mindegy neki te oda e mész és éreztetné is, hogy az nem a tiétek hane csak az övé, akkor persze nincs ott keresni valód de akkor veled sem gondolja komolyan a dolgot
2015. máj. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a helyzetben vagyok. Annyi különbséggel, hogy meg se fordul a fejembe, hogy ne menjek vele.

Nem eltartott lennék közösen fizetnénk a rezsit, kaját stb. Ha meg lejár a lakástakarékom felhasználhatjuk átalakításra, felújításra vagy el lehet adni az övét és közösen nézni amibe már én is beszállok pár millióval. Mi ez így beszéltük meg. Ha meg időközben szétmennénk tiszta lenne a helyzet, hogy ki megy ki marad. Nem értem miért akarsz albérletben maradni. Anyagilag is pénzkidobás és nem tudom te hogy vagy vele. Együttélés után nekem baromira hiányozna a párom ha szétköltöznénk.

2015. máj. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!