Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen jogaim vannak eltartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jogaim vannak eltartott barátnőként?

Figyelt kérdés

Máig dolgoztam, ok nélkül kiraktak. A párom dolgozik, de az ő keresete nem elég kettőnkre, így új munkát keresek.

Állítólag van rá esély, hogy kapjak munkanélkülit, még találok valamit.

A munkanélkülit, amit kapok, azt kezelhetem én, vagy jobb leadni a páromnak? Illetve a megtakarított pénzemet, amit addig raktam félre, ameddig dolgoztam, megtarthatom? (egyedül raktam, nem közösen)


Vagy ilyenkor illik minden fillérrel szegény dolgozó párunkat támogatni?


amugy lány


2015. dec. 1. 18:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
52%
Én nem is értem, hogy hogy gondolsz olyan marhaságot, hogy a TE pénzedet, amiért TE dolgoztál meg, odaadd a barátodnak. Fizesd ki a részed a rezsiből, lakbérből, kajából, egyéb közös költségekből, a maradék ugyanúgy a tied.
2015. dec. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!