Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más is érzi úgy, hogy a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy a párja miatt nem tud tanulni?

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni ilyen esetben?
2017. jan. 22. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

létezik egy olyan nagyon hasznos fogalom, hogy KOMMUNIKÁCIÓ!


szoktad alkalmazni?

2017. jan. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem tesz semmit :) Csak ül a szobában és csendben van :)
2017. jan. 22. 15:45
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
De akkor mi a gond? Ha szépen csendben elvan, akkor miért nem tudsz tanulni?
2017. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fel kéne nőni és most is inkább a tanulásra koncentrálni...
2017. jan. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor talan addig nem kene felnotteset jatszani, amig nem vagy felnott?

Vagy majd a munkahelyeden is kikuldod a tobbieket mert zavar, hogy ott vannak?

2017. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

akkor nem kell találkozni tanulási idő alatt, ilyen egyszerű

ha ezt nem képes felfogni, akkor lehet el kéne gondolkodni a kapcsolat folytatásán...

2017. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
34%

Ennyi hülye hozzászólást.


Ha épp van párod és odáig vagy érte, azért nehezebb koncentrálni, ha van párod, de vitatkoztok, akkor a problémán töröd a fejed.


Akkor a legeredményesebb nálam a tanulás, ha pangás van. Semmi nagy probléma és semmi extra öröm.

2017. jan. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

kedves utolsó, végigcsináltam az érettségit és az első diplomámat a párom mellett, úgy gondolom már csak tudom, hogy miről beszélek, pedig elhiheted, hogy nagy a szerelem kettőnk között, ha még mindig együtt vagyunk és a közös életünket kezdjük lassan ;)

ha tanulni akar, akkor addig igenis legyen külön a szerelmétől, a másiknak pedig ezt meg kell értenie...

2017. jan. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem csodálkozok hogy nem tudsz ha ott van.

Tanulni egyedül a legjobb.

2017. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igaziból együtt élünk lassan egy éve, szóval a kilakoltatása nem opció :) Csak kicsi a lakás, és nem tud átmenni másik szobába (többen lakunk az albérletben), viszont otthon mindig saját szobám volt, és most furcsa (eddig nem zavart, mert nem izgultam ennyire vizsga miatt, lehet, hogy igaziból már csak mindenen felhúzom magam).


Igen, az is zavar, ha a másik hat ember folyton beszélget mellettem a szobában a munkahelyemen, de az azért nem ennyire(vagy nem vagyok stresszes, meg legfeljebb zenét hallgatok).


Köszi a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! :)

2017. jan. 22. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!