Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elijesztettem ezzel a kérdésse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elijesztettem ezzel a kérdéssel, vagy ez gondot jelenthet?

Figyelt kérdés

Lassan fél ève vagyunk együtt a barátommal.

Egyik nap szóba hoztam az összeköltözés témát.

Nem arra gondoltam, hogy rögtön hanem h télen ha minden jól alakul mit szólna hozzá.

Azt mondta h nagyon szeret de kizárt dolog.

Jelenleg ő még otthon lakik a szüleivel.

Nem húztam tovabb a témát.

De azért elèg rosszul esett, hogy rögtön így ezt mondta.

Mit gondoltok?

26 évesek vagyunk


2018. jan. 24. 11:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
76%

"Azt mondta h nagyon szeret de kizárt dolog." - értem, hogy nem akarod erőltetni, de ennél azért komolyabb választ várnék egy 26 évestől.... a 2-3 év csak egy "nyugi-szöveg", ugyanazt fogja mindeni 2-3 év múlva is.

A szüleivel milyen a kapcsolatod? Szerintem onnan fúj a szél - ergo a pasi felejtős.

2018. jan. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha így élbõl elutasított és semmi észérvet nem hozott fel, nem mondta hogy áttgondolja, megbeszélitek stb., akkor én úgy gondolom hogy nem is szeret igazán.Aki szereti a másikat az minél többet vele szeretne lenni és megoldást keresne arra, hogy miként lehetne megoldani azt hogy mindkettõtöknek jò legyen.A gyerek ilyen esetben csak kifogás.Amikor megismert téged, akkor is tudta hogy van egy gyerkõc nem? Elhiszem hogy neked ez a válasz rosszul esett...
2018. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!