Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Így kellene működnie a pénzügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kellene működnie a pénzügyeknek a kapcsolatunkban? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
1 éve élünk együtt a párommal anyósoméknál. Van egy 9 hónapos lányunk. Gyest kapok ami csak 40ezer forint. Ennek a nagyrészét mindig a lányunkra költöm...ruha, pelus, ennivaló. 1 hét alatt el is ment mert rokonoknál voltunk, kirándultunk, apósomnak meg anyámnak vettem szülinapjukra ajándékot. Lényeg h ez el is megy mindig hamar. Ma kértem tőle pénzt mert alig volt pelus meg főzni való a gyereknek. Erre fintorogva ad 7000ret es ő nem hiszi el h hó elején már nincs pénzem. Kérdezem tőle h kis csomag pelust vegyek? Tescoba mentem és gondoltam most veszek nagy csomag pelust, popsitörlőt, feltankolok mindenből amit nem lehet kapni a kis falunkban..ennyit adott..már többször mondta h én fejem őt meg szórom a pénzt meg miért nem rakok félre pénzt babakocsira ha annyira szeretnék újat...hónapok óta könyörgöm h vegyünk újat mert sz@r...soha nem kérek tőle cipőre vagy fodrászra csak pelusra meg babadolgokra amire szükség van...kínos a páromtól pénzt kérni..mit tegyek?

2018. máj. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem nő fel a kicsi, addig rá leszel utalva. Mennyi idősek vagytok amúgy? Szülők, nagyszülők nem tudnak támogatni? Vegyen meg mindent ő, aztán meglátja mennyibe kerül.
2018. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha utál vásárolni, akkor a tesco online rendelő felületén pötyögjétek be, hogy mi kell és nézze meg.
2018. máj. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

20-25

anyósoméknál lakunk amíg én nem dolgozok. 30ezret adunk nekik havonta a kajára.

2018. máj. 15. 22:54
 14/52 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam h amit lehet azt online megvetetem vele.
2018. máj. 15. 22:55
 15/52 anonim ***** válasza:
24%

Basszus, a gyerek KÖZÖS! Vagyis mindkettőtök kell(ene) hogy költsön rá. Menjetek együtt vásárolni és akkor látni fogja hogy ez tényleg nem olcsó mulatság. Komolyan nem értem az ilyeneket, nem tud vigyázni a farkával, aztán ha a párja megakarja tartani a gyereket, akkor oldja meg, de felőle éhen is halhat, ő akkor sem vesz pelenkát ha havi félmillát keres...


Vagy te mennyit költesz pl fodrászra, mert az számonra pénzkidobás? (Meg a cipő is ha nem azért veszel mert tönkrement amid van). Anyós, apósnak ajándék, hát ez sem jó ötlet ha drága volt, de ez csak egyszeri alkalom, bár én biztosan megoldottam volna azt is fejenként 1000 Ft alatt...


Mert ha azért nem futja már a babára mert inkább magadra költöd, akkor viszont párodnak van igaza...

2018. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:
Csak azt veszek magamnak amire szükségem van. Ezt a tusfürdő, tampon, sampon ki is meríti.nem szórom el. Gyereknek veszem mindenből a legjobbat. Sokszor visszapakolom a rossmannban azt a pár dolgot amit magamnak szántam h rá költsem.
2018. máj. 15. 23:05
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

#16

Akkor viszont párod vagy görény vagy totál nem ért ehez, és nem hisz neked. Mondom menjetek együtt vásárolni, vagy mutasd meg neki a blokkot hátha akkor észbe kap. Nagyon szánalmas ha valaki a saját gyerekére nem hajlandó költeni még alap dolgokra sem. Pedig a gyerek ugyanúgy az övé is mint a tied. Mi lesz később?? Dolgozhatsz majd még a beled kijön, mert nehogymár a férfi költsön a gyerekre?? Basszus...

2018. máj. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 iamaveryniceguy ***** válasza:
86%

Komolyan leírtad ezeket a kommenteket és nem érted, hogy miért nem kellett volna ezzel a pasassal gyereket vállalnod. Az eszem megáll.


Persze baromi jó dolog egyedülálló anyukának lenni, a gyermek is csak az előnyeit fogja megtapasztalni.

Cáfolj rám, de 2 évet töltöttem középiskolában, mint oktató és ~320 14-18 éves fiú / lány diákom volt. Láttam, hogy mit tesz velük egy ilyen helyzet. Ezért állok hozzá negatívan...hátha, aki erre jár és hasonló szituban van, annak lesz esze és elveteti / védekezik. Neked pedig belemegy a fejedbe, hogy másodikat nehogy vállalj, mert áááh ... úgysem érted.

2018. máj. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérj gyerektartást!
2018. máj. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Annak lesz esze? Egészségügyis vagyok, megvetem és a családom is az abortuszt!! Olvasd vissza a kommenteket! Miért akarnék együdálló anya lenni? Nem leszek az! Én csak dolgozni akarok...
2018. máj. 15. 23:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!