Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Így kellene működnie a pénzügy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így kellene működnie a pénzügyeknek a kapcsolatunkban? Adjatok tanácsot!

Figyelt kérdés
1 éve élünk együtt a párommal anyósoméknál. Van egy 9 hónapos lányunk. Gyest kapok ami csak 40ezer forint. Ennek a nagyrészét mindig a lányunkra költöm...ruha, pelus, ennivaló. 1 hét alatt el is ment mert rokonoknál voltunk, kirándultunk, apósomnak meg anyámnak vettem szülinapjukra ajándékot. Lényeg h ez el is megy mindig hamar. Ma kértem tőle pénzt mert alig volt pelus meg főzni való a gyereknek. Erre fintorogva ad 7000ret es ő nem hiszi el h hó elején már nincs pénzem. Kérdezem tőle h kis csomag pelust vegyek? Tescoba mentem és gondoltam most veszek nagy csomag pelust, popsitörlőt, feltankolok mindenből amit nem lehet kapni a kis falunkban..ennyit adott..már többször mondta h én fejem őt meg szórom a pénzt meg miért nem rakok félre pénzt babakocsira ha annyira szeretnék újat...hónapok óta könyörgöm h vegyünk újat mert sz@r...soha nem kérek tőle cipőre vagy fodrászra csak pelusra meg babadolgokra amire szükség van...kínos a páromtól pénzt kérni..mit tegyek?

2018. máj. 15. 21:46
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlót szedtem. Már írtam. Nem dolgoztam mert 36 hetesen érettségiztem
2018. máj. 20. 20:14
 52/52 anonim ***** válasza:
54%

Ebből a helyzetből kell kihoznod a maximumot. Ami mindenképpen az lesz, hogy el kell fogadni azt, ami most van. Mosolyogva kérsz pénzt pelenkára, megköszönöd, ha ad, és nem toszogatod, ha épp nem ad. Ő tart el, teljes mértékben tőle függsz, egyedül saját magadról se tudsz gondoskodni, nem hogy egy gyerekről.

Ez az egész nem normális, nem csak a pénzügyeitek. Egy család vagytok, az lenne a normális, ha minden közös. De nem fogja egy felnőtt ember a pénzügyeit egy buta tinilányra bízni, aki két kézzel szórja a pénzt a gyerekre hivatkozva. Tanuld meg beosztani azt, ami van. Azért nem ad a kezedbe pénzt, mert látja, hogy elszórod. Könnyű úgy költekezni, hogy soha egy fillérért nem dolgoztál.

2018. máj. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!