Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az egyik előző kérdésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik előző kérdésről jutott eszembe, de már többször találkoztam vele, ez micsoda?

Figyelt kérdés

"hogy én már házasodnék, családot szeretnék, ha neki nem kellek, akkor menjen mindenki a maga útján"


A nők így kitalálják egy idő után, hogyha nem veszem feleségül akkor lehet menni külön? Ez lenne a híres női szerelem és "korlátlan odaadás"? Ha nem veszem fel X idő múlva akkor lelép?

Világosítsatok fel legyetek szivesek.


F/18


2010. aug. 2. 09:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
szerintem ne kezdj nőkkel. (egy nő)
2010. aug. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

Figyelj, ha évek óta együtt vagyunk, és minden iskolánkat befejeztük már, ha nem vesz el nem szeret eléggé, és főleg, nem tart sehova a kapcsaoltunk. Olyanban meg minek élni? Nincs kész a házasságra, elköteleződésre? Mert a kapcsoalt ilyen szempontból miben más? Mind süket duma.

Én ezt nem nevezném érzelmi zsarolásnak, ha másak a céljaink, vágyaink, nem illünk össze, ennyi.

2010. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

De egyáltalán minek házasodni? :O A papír mondja meg a szeretet mértékét? Vagy mert a nők zöme mindenáron "-né" akar lenni, gyerekeket szülni (ebbe a gazdasági helyzetbe? Amikor alig élnek még gyerek nélkül is fizetéstől-fizetésig?), aztán nézni Aput, ahogy issza a Borsodit, meg hétvégeken közösen kirándulni a családi Suzukival?

Frászt. Ezekhez nem kell a "papír", meg a vele járó kiadás.

2010. aug. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Anya és apa már 20 éve házasok és már elötte is együtt voltak 2 éve.Szóval nem..
2010. aug. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
49%

én nő vagyok,évek óta együtt a pasimmal,de mégsem akarok hozzámenni. És szeretem,képzeljétek el!! Ilyen is létezik. Egyszerűen csak olyan nagy a szabadságigényem,hogy nem szeretném lekötni magam egy pasi mellett sem,akármennyire szeretem.Mert mivel fiatal vagyok,bármikor megismerhetek még valakit,akibe esetleg még szerelmesebb leszek,szóval ismerem magam,fenéket fogok házasodni. :D

26/L

2010. aug. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35%
Ja,és ha elfogadsz egy tanácsot,sose nősülj meg és csak addig legyél valakivel,amíg neked is jó.A házasság baromság.
2010. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi azért házasodtunk össze, mert szeretjük egymást, és ez az állapot életünk végéig jó. :) Nem akartam -né lenni (megtartottam a születési nevem), kis esküvőnk volt 2 tanúval, amiről nem szóltunk senkinek, nem akarok 3 gyereket, a férjem nem iszik Borsodit, és nem Suzukink van. Ellenben a társam egy életre, a papír nekünk nem csak egy papír. Szerelmes vagyok, és ha az vagyok, akkor nem leszek később esetleg még szerelmesebb másba. Az igazi szerelem egyedi, és megismételhetetlen. Sajnálom, akinek kimarad az életéből.


37 N - 15 éve házas

2010. aug. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
6:19-es Osztom a véleményed!
2010. aug. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
42%

korlátlan odaadás? ez a gond a férfiakkal esküvő terén kéremszépen:)beleképzelnek ebbe a témába olyan nemlétező dolgokat/fogalmakat amiktől elkezdenek félni, szerelmük ilyesfajta kimutatásától..ez egyfajta bizonyítás a nőnek, hogy erre is képes érte a férfi.

Szerintem (és most itélj el ha tudsz...) a nők főznek, mosnak, takarítanak rátok, gyereket szülnek nektek férfiaknak, ÉS ENNYIT NEM ÉRDEMELNEK MEG CSERÉBE, HOGY EGY VACAK GYŰRŰT HUZZATOK AZ UJJUKRA??...

Igaza van a nőknek hogy ezt nem haggyák annyiban: adok-kapok alapon!!! Nem azt mondom hogy jajde fontos ez a dolog, de fiúk gondolkozzatok el ezen: nem nagy dolog a párotokért.


19/L

2010. aug. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Miért annyira fontos ez egy nőnek?
2010. aug. 7. 13:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!