Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az egyik előző kérdésről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik előző kérdésről jutott eszembe, de már többször találkoztam vele, ez micsoda?

Figyelt kérdés

"hogy én már házasodnék, családot szeretnék, ha neki nem kellek, akkor menjen mindenki a maga útján"


A nők így kitalálják egy idő után, hogyha nem veszem feleségül akkor lehet menni külön? Ez lenne a híres női szerelem és "korlátlan odaadás"? Ha nem veszem fel X idő múlva akkor lelép?

Világosítsatok fel legyetek szivesek.


F/18


2010. aug. 2. 09:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

te fogyatékos vagy amúgy?vagy 20 ember leírta hogy miért fontos... szerintem te inkább férfiakkal kezdj.

Puszi

2010. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve vagyunk együtt a párommal,második babánkat várjuk.Én nagyon szeretném,ha a férjem lenne,már csak a gyerekek miatt sem lenne utolsó dolog(ne értsd félre).Rengetegszer felhoztam a témát,sőt,konkrétan megkérdeztem,hogy elvesz-e,de csak annyit mondd,hogy nincs pénz gyűrűre,meg,hogy én csak a feeling miatt akarom.Na akkor most ki a fair?
2010. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
ott a pont az utolsónál.
2010. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Utolsóelőtti fenyegesd meg,hogyha nem leharapod. Ennyi. ;D
2010. aug. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!