Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kicsinyes, ha ragaszkodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyes, ha ragaszkodom a gyűrűhöz és a "megszokott" lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfogalmazni hogy miért. Nem az a lényeg, hogy drága legyen, nem vágyom se aranyra, se gyémántra.


Szimplán csak maga a gyűrű, és annak a szimbolikája.


2021. márc. 2. 09:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
90%

Miért volnál kicsinyes?

Egyszerűen számodra fontosak a szimbólumok.

2021. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan überbohém, nonkonform emberek, akik szerint felszínesség, kicsinyesség. Én nem gondolom annak. Mindenkinek van pár ilyen "dilije" - sztem egsészséges is, hogy vannak olyan dolgok, amikhez ragaszkodunk, pedig a szomszéd Kati / Józsi nem. Te ilyen szempontból hagyományszeretőbb vagy, sztem ez teljesen rendben van. Ha a párod ezzel nem ért egyet, lehet, hogy másban sem egyeztek, akkor meg érdemes végiggondolni a kapcsolatot egy ilyen lépés előtt.
2021. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Nekem fontos, számára ez csak egy üres marketingfogás, még nem is tartja hagyománynak.


Elfogadta hogy én szeretnék egyet, bár nem tudtam rá egyértelmű indokot adni.

(Mielőtt valaki félreértené, nem erőltetem rá a nézeteimet, ez egy kivételes dolog. Ő például pánikrohamot kap a templomokban, így érte szívesen lemondtam a templomi esküvőről, mert neki ez rossz lenne)

2021. márc. 2. 09:35
 5/28 anonim ***** válasza:
83%
Nem, csak pár megkeseredett szar szereti megszólni azokat, akiknek ez még számít.
2021. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
98%

Nem kicsinyes. Ha neked fontos, akkor fontos. Neki üres marketing fogás. Mi a fontosabb, gondolat vagy az érzés?

Ha téged boldoggá tesz, őt meg hidegen hagyja, nem inkább arra felé kéne hajlani, ami a páromat boldoggá teszi? Vagy inkább arra ha valaki makacsul ragaszkodik, mert csak?

A páromat boldoggá teszi ha én is nézem vele a biciklis videókat. De nagyon. Engem nem érdekelnek, de odaülök, mert örül.

2021. márc. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
80%
Elvégre semmi sem fontos.Karácsonyt se ünnepeljünk,se szülinapokat.Legyen minden nap egyforma.Gyereket se kell szülni.Meg házra se spórolni.Nyilvàn a gyűrű meg a házasság is hülyeség.Így is lehet gondolkodni,én személy szerint elítélem.
2021. márc. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem is számít, maga a szinbólum. Engem megkérhetne a párom egy anyacsavarral is. Szóval értelek😊.
2021. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél magadnak.
2021. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 hollófernyiges ***** válasza:
22%

"Ő például pánikrohamot kap a templomokban"


És tükörképe van?

2021. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!