Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kicsinyes, ha ragaszkodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyes, ha ragaszkodom a gyűrűhöz és a "megszokott" lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfogalmazni hogy miért. Nem az a lényeg, hogy drága legyen, nem vágyom se aranyra, se gyémántra.


Szimplán csak maga a gyűrű, és annak a szimbolikája.


2021. márc. 2. 09:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
97%

Miért lenne kicsinyes? Mert a gyakorin azt írják azok, akiknek nem jött be az élet?

Nem is értem miért mentegetőzöl, hogy nem arany meg gyémánt kellene. Ha azt szeretnél, akkor mi van? Miért kell szégyellni azt, ha telik rá? Mert leszavaznak (ha ezt válaszolod egy kérdés alá) vagy mert pénzéhes ringlónak gondolnak? Ne aggódj, ez itt megszokott, tele van incelekkel az oldal :D

Egyébként a pároddal kell megbeszélned a dolgot. Szerintem nem egy nagy kérés... és ugyebár ez normál esetben egy ünnepi alkalomnak számít. Fura, hogy ennyit nem tesz meg érted, ha amúgy el szeretne jegyezni téged.

A templomi résszel nem értek egyet. Én hívő vagyok, a barátom meg sincs keresztelve, de ennyi "áldozatot" simán meghoz értem. Neki nem jelent semmit, nekem fontos, de a tökéletes boldogságom megér neki ennyit, főleg hogy semmibe sem kerül számára. De mondjuk ha te ilyen könnyen lemondasz az egyházi esküvőről meg a szentségről, nyilván annyira nem vagy vallásos - de ez a te dolgod. Ez a pánikrohamos kifogás mindenesetre nevetséges.

2021. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
9%

11-es ! Te beteg vagy.

Egyenjogúság van. Gondolom hallottál róla.

Így a nő is vehet gyűrűt. Akár mind a kettőjük számára.

Ja , ilyenkor nincs egyenjogúság?

2021. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
98%
Tessék, itt az emlegetett incel a #12 személyében. :D Mit szeretnél tehát? Ilyen deviánsoknak megfelelni, vagy egy jót röhögni a véleményükön? Szerintem egyértelmű a válasz. ;)
2021. márc. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
Nem értelek 13-as. Mi volt az amitől elgurult a gyógyszered ?
2021. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
8%
Most miért nem vehet gyűrűt a nő ?
2021. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem kicsinyes, miért is lenne az? Engem például pont nem érdekel a nagy esküvő, lagzi. De ez számomra is fontos jelkép volt. Egyébként meg egy felejthetetlen hétvége volt az egész lánykérés. Nagyon meghitt pillanat tud lenni, amit fantasztikus megélni. Igen, vehet gyűrűt a nő is, de szerintem az nem ugyanolyan. Ezek a szokások nem véletlen alakultak ki.
2021. márc. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
78%

"Miért nem vehet gyűrűt a nő?"

Szerintem baromi szánalmas.

Párom volt nője erőltette ezt az egész "mimárpedigösszetarzozunk" mizériát, vett gyűrűt, meg tetoválást is akart... Ilyen szempontból tuti maradi vagyok, de a férfi kérje meg a nő kezét

2021. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
De a nő van oda az egészért. Akkor ?
2021. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
59%

"Nekem fontos, számára ez csak egy üres marketingfogás, még nem is tartja hagyománynak."

Mondjuk a letérdelős-kövesgyűrűs dolgot én sem tartom hagyománynak.

Ettől függetlenül te sem vagy kicsinyes, nem vagyunk egyformák. Kinek mi a szíve vágya..


Viszont a templomos-pánikrohamos dolog elég nevetséges. Nekem is volt/van pánikrohamom bizonyos helyzetekben, szóval üres kifogás (méghozzá arra, hogy nem akar elvenni). Nem csak bazilika méretű templomok vannak: ha olyan fontos az egyházi esküvő, akkor egy kis kápolnában is lehet házasodni szűk család előtt. Vagy akár két tanúval. Meg lehetne oldani, persze, ha mindkettőtöknek fontos lenne ez a része. Vagy ha neked fontos lenne, ő meg szeretne annyira, hogy ezt meghozza érted.

2021. márc. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
#14 Ne irkálj privátokat. Ha valaki röhög rajtad, az nem azt jelenti, hogy ideges rád. Neked kellene valami gyógyszer, csak sajnos arra még nincs orvosság, ha egy nőnek sem kellesz, és ezért így gyűlölöd az összes nőt.
2021. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!