Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Kicsinyes, ha ragaszkodom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsinyes, ha ragaszkodom a gyűrűhöz és a "megszokott" lánykéréshez?

Figyelt kérdés

Nem tudom megfogalmazni hogy miért. Nem az a lényeg, hogy drága legyen, nem vágyom se aranyra, se gyémántra.


Szimplán csak maga a gyűrű, és annak a szimbolikája.


2021. márc. 2. 09:14
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
82%

18 a nő azért van oda, hogy nem vagy egy herétlen nyomorék gyökér, aki csak ideiglenesen mártogatná a faszát belé, hanem leszálltak annyira a golyóid, hogy elköteleződj magadtól.


A főnököm is mondhatja, hogy jelentsem be magam, mert megtehetem, ellenben onnantól nekem nem lesz szükségem rá.

2021. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%
#21 Ne próbálj logikusan érvelni egy incelnek. Nevess rajta egyet és görgess tovább :D ő meg hadd szenvedjen.
2021. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)


A pánikos dolog valós, gyerekkori trauma miatt (nem, nem pedopapos). Ha ragaszkodnék hozzá, megtenné - de tudom, hogy akkor számára ez nem a Nagy Nap lenne, hanem egy olyan, amin minél hamarabb túl akar esni. Ezt nem szeretném.

Nekem is van olyan dolgom, amitől mentális blokkot kapok, átérzem.


"méghozzá arra, hogy nem akar elvenni" - pont az volt a probléma, hogy korábban már megbeszéltük, hogy hozzá szeretnék menni. Múltkor szintén megkérdezte, hogy hozzámegyek-e. Azt hittem, hogy csak biztosra akar menni az "éles" kérdés előtt, ezért csak annyit mondtam, hogy persze, ha ad gyűrűt is (igazából itt csak piszkálódtam, gyakran szoktunk egymással)


Itt jegyezte meg, hogy nem hitte volna hogy ilyen kicsinyes vagyok (igaz, hogy nem most találtam ki, de oké) de attól függetlenül benne van, ha ragaszkodom hozzá. (Vagy kérjem meg én, de szerintem megint elő fog állni valami romantikus meglepivel, így egyelőre várok)


Nem az a gond, hogy nem akarna elvenni - együtt élünk, már most a feleségeként utal rám, és remekül megvagyunk. Csak ő ilyen hiperrealista, logikus ember, én meg szeretem az olyan dolgokat, amikre nem feltétlenül van logikus magyarázat. Ezt a dolgot megértjük a másikban, csak nem egyszerű átérezni :)


(A vallásos kérdésre, én református vagyok, és inkább hívő mint vallásos. A kapcsolatom Istennel privát, templomba sem szoktam amúgy járni, magamban rendezem le a dolgokat. A templomi esküvő igazából szintén ilyen "hagyomány"-dolog részemről, meg mindig is rajongtam értük művészi szempontból, így nem is ragaszkodom annyira hozzá. A párom amúgy ateista, nehéz is megértenie, hogy hogy hihetek valamiben ami műszerekkel nem mérhető :D )

2021. márc. 2. 16:01
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő is vehet gyűrűt, és szoktak is ha ők teszik fel a nagy kérdést.

De jelen személynél nem így van, hanem fordítva, a férfi kéri meg, miért lovagolsz a másik verzión?

2021. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
#25 Miért ne nevezhetné a feleségének a jobb kezét? Miért kötsz bele? :D
2021. márc. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
13%
Miért kell nagybetűvel írni azt, hogy "nagy nap"? Ugyanolyan nap, mint az összes többi.
2021. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem kicsinyes, ez egy gyönyörű hagyomány, szimbólum.

Nem akarok dr. párkapcsolati tanácsadó lenni, és bunkó dolog megkérdezni, de biztos, hogy a megfelelő férfi mellett vagy?

2021. márc. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%

A nők túltolják az esküvősdit meg a királylányosdit az esküvő napján.

Össze kell bútorozni, oszt kész.

2021. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!