Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a jó válasz arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó válasz arra, hogy mikor házasodtok már össze?

Figyelt kérdés

3 éves a kapcsolat, nem vagyunk a házasodó típusok, minden rendben van így. De nagyon bántónak érzem, hogy ilyen egyszerűen belekérdeznek a magánéletünkbe, nem tudom mi erre a hirtelen belökött kérdésre a jó válasz.


Ha a válasz a nem házasodunk vagy a soha, akkor jön a következő “de miért”? És megint kellemetlen a szitu..

Összeveszni sem szeretnék mert ők ártatlan és magától értetődő kérdésnek szánják..

De én ilyenkor nagyon feszengek..


2021. márc. 14. 10:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Először magadban rendezd, hogy tényleg nem akarsz házasodni, vagy csak a partnerednek akarsz ezzel megfelelni.
2021. márc. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondok, hogy “majd” és lezártnak tekintem a témát.
2021. márc. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

mondd, hogy majd, illetve, hogy vannak fontosabb dolgaitok is az eletben es nem minden a hazasag korul forog.

ha nagyon nem kopnak le, mondd, hogy nincs ra penz, akkor sajnalkoznak egyet, aztan leallnak a temarol.

2021. márc. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Számunkra az a helyes válasz, hogy "valószínüleg soha"... ha meg elkezdik firtatni, hogy miért, arra meg az, hogy "sem államot sem egyházat nem ismerünk el a kapcsolatunk fölött". És kész. Eddig még mindenki felfogta...
2021. márc. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szombaton. Valamelyik szombaton
2021. márc. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz vissza valami hasonló kaliberű tapintatlanságot.
2021. márc. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

De ha tényleg nem akartok megházasodni akkor miért feszengsz? Ha valamit nem akarok csinálni és valaki megkérdezi, hogy mikor csinálom, nem kezdek el feszengeni, megmondom, hogy nem lesz és kész és ha megkérdezi, miért, elmondom az okaim.

Pl. "Mikor lesz a gyerek keresztelője?" "Nem lesz, nem vagyunk vallásosak." Ennyi.

Azzal egyetértek hogy ehhez amúgy semmi köze nem lenne senkinek, de emiatt sem neked kell feszengened.

2021. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14%

Nem tudom miért veszi ezt mindenki tapintatlanságnak. Ha mondjuk azt feszegetnék, hogy mikor lesz gyerek, az tapintatlanság, mert nem lehet tudni, hogy nincs-e egészségügyi probléma vagy vetélés a háttérben, ami tényleg olyan jellegű magánügy, hogy nincs másnak köze hozzá.

De ha nem akartok házasodni, akkor megmondod hogy ti nem akartok és kész. Az okot miért kellemetlen kifejteni? Hacsak nem az az ok, hogy te nagyon szeretnél, a párod meg nem, akkor miért kell feszengeni?

2021. márc. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

" Az okot miért kellemetlen kifejteni? "

Két okból: Egyrészt, mert semmi közük hozzá. Másrészt pedig azért nem kell kifejteni, mert azzal sincs még lezárva a kérdező részéről a téma, akkor jönnek az ellenvélemények, a győzködések, stb.

2021. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Megértelek, engem az "ideje lenne, hogy jöjjöj a baba" című kédések nem zavarnak ennyire (tekintve, hogy nem is akarok gyereket), mint az, hogy mikor házasodunk össze.

Ha nincs velem a párom (én vagyok a nő), akkor azt szoktam mondani, hogy úgy néz ki, hogy nem akar elvenni vagy hogy kérdezzék őt, hogy mikor akar elvenni. Erre legalább nem jön a következő idióta kérdés, hogy "de miééért?" :))

2021. márc. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!