Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzesi gyurut hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzesi gyurut hogyan vasarolsz?

Figyelt kérdés

Sosem vettem meg gyurut, meretben gondolom beviszem a parom egyik gyurujet, aztan nezelodok es ami megtetszik azt elhozom ha van meret?

Vagy ezek kiallitasi darabok es meg kell rendelni?

Ha nem jo a meret valamilyen oknal fogva, van erre garancia, hogy kicserelik?


2021. júl. 15. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem a legtöbb férfi nem bonyolítja túl. Bemegy egy ékszerboltba, kiválasztja ami tetszik és megveszi:D

Ha nem jó a méret, lehet szűkíteni (tágítani nehezebb, szóval inkább kicsit nagy legyen, mint szűk).

2021. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy megy,hogy vagy méretet veszel a párod újjáról vagy az egyik gyűrűjéről. Vásárolhatsz ugye neten is vagy ékszerboltban is. Az ékszerboltban is ha kinézel gyűrűt,akkor általàban el tudják készíteni más méretben vagy lerendelik,ha épp nincs az amit keresel. A legtöbb üzletben benne van a gyűrű árában egy méretre igazítás.
2021. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 ujjáról*
2021. júl. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Paromat nem akarom belevonni, koszonom a valaszokat :D
2021. júl. 15. 21:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan gyűrűje, amit fel tudsz próbálni? A feleségemnek pont akkora gyűrű kell, ami jó a kisujjamra. Pont el is találtam a méretét. Az már nehezebb volt, hogy mi fog neki tetszeni. De szerintem azt is sikerült belőni.
2021. júl. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megnezem majd :D
2021. júl. 15. 22:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon hord gyuruket, par van neki csak, most elutazott, igy lehet nem is lesz a hazban gyuru. Ilyenkor mi a teendo?
2021. júl. 15. 22:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
7 Arra is figyelj,hogy egyáltalán jók-e rá azok a gyűrűk. Egyébként az ékszerboltban tudnak neked segíteni,ha pontosan és őszintén elmondod mekkora keze van a barátnődnek. Abból tudnak saccolni valamit,aztán max majd beljebb kell vetetni. Ilyenkor általában egy átlag méretet ajánlanak. Nyilván ha extrém vékony vagy extrém vastag a barátnőd ujja,akkor nem lesz jó.
2021. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem vásároltam ugyan, de leírom a férjem hogy csinálta.

Nagyjából tudta az ízlésem, mert volt két gyűrűm amit hordtam. Sima egyszerű, klasszikus egyköves eljegyzési gyűrűt választott, mondhatni biztosra ment. Először kinézte neten, hogy nagyjából milyenre gondol, majd bement az ékszerüzletbe az egyik gyűrűmmel amiről méretet vettek. A kiválasztott gyűrűből volt méret, szóval kifizette és elhozta. Nagyjából ennyi volt. Nem bonyolította túl.

2021. júl. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyébként sok ékszerüzletben még x ideig ki is cserélik, ha nem tetszik mégsem. Azt is el lehet játszani, hogy az ő meg a te kezedet egymás mellé teszed, vagy csak poénból simogatod a kezét miközben a tied is ott van és nagyjából el tudod lesni, hogy melyik ujjad kb. akkora, mint az övé.
2021. júl. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!