Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, miért jegyeztek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért jegyeztek el egy nőt hirtelen, holott - elvileg - eddig eszetek ágában sem volt?

Figyelt kérdés

Adott 2 éves kapcsolat, felek már lassan túl vannak a fiatalságukon. Pasi sokszor már ott akarta hagyni a nőt, sokat veszekednek. Örök agglegény típus, a nő családot akar és megy a hiszti, hogy ketyeg a biológiai óra. Én csak egy kívülálló vagyok, majdnem 3. fél lettem, de nem tettük meg. Majd ezután egy két hónapra rá történtek dolgok. Munkanélküliség és betegség. A nő ápolta és ő egy párezer forintos gyűrűvel "visszahálálta". Sajnos ezt ő is így mondta. Szegény nő, most a legboldogabb, de milyen áron. Nem kevernék bele, de nem értem. Csak az anyagi és lelki biztonságért? Nem lesz kínosabb felbontani egy eljegyzést, csak azért mert nagy a társadalmi és családi nyomás? vagy pár éven belül elválni? Többször mondta, hogy már nem úgy szereti. Külön szobában alszanak, és tudom, hogy nem csak én voltam az egyik vas a tűzben.


Előző kapcsolatomban pár hónap után megkérték a kezem. Ezzel akart magához láncolni egy olyan ember, akitől jobb is, hogy időben szabadultam.


Nem kérek bántó kommenteket. Már kezdem lezárni a dolgot magamban.


2023. jan. 3. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Hogy őszinte legyek, erre nem nagyon fogsz jó választ kapni, mert az hogy valaki más miért gondolta meg magát az nem biztos hogy rávetíthető arra a kapcsolatra.

Ha tippelnem kéne, azt mondanám, az ápolás ráébresztette arra, hogy amúgy rendes nő a barátnő. Mert amikor valaki több vasat tart a tűzben akkor sokszor ám maga is elkezdi elhinni azokat a baromságokat, amiket azoknak a csajoknak hazudik akiket szédít, hogy "van valakim, de az egy rossz kapcsolat"/"elhidegültünk"/"már nem szeretem"/stb. hogy a szemükben kevésbé legyen ellenszenves. Lehet naiv vagyok, de én azt gondolom, hogy hátha most rádöbbent, hogy mégis van valami a kapcsolatukban.

A leírásod többi része meg szimpla rosszindulat.

2023. jan. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Talán rájött hogy fontos neki.


Külön alvás? Mind ezt mondja. Pár hónap és jön a terhesfotó.

2023. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Az persze eszedbe se jutott, hogy csak hazudozott neked a kis féreg :D Irigylem az arroganciádat, fasza lehet így élni.
2023. jan. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%

Rengeteg faszi a nő pénzére pályázik. Pontosabban a meleg fészekre, hogy mosnak főznek rá. Innen aztán mindent lehet.

De megfordítom=rengeteg nő magához köti a pasit észrevétlenül a gondoskodásával, törődésével, ami után egy életképtelen papucsot formál a pasiból.

Meg aztán olyan is van, hogy a nő addig presszúrázza a pasit, amíg meg nem adja magát és betömi a csaj száját, hogy eljegyzi, és azután talán egy ideig nem fog követelőzni.

Nézd, ha nekik ez kell, legyenek boldogok.

2023. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem ebben az esetben betojt az illető férfi, hogy az adott nőt kivéve senkit nem érdekel az ő sorsa annyira, hogy nekiálljon ápolni meg utána ganajozni, ha rottyra megy, és mi lesz, ha megint lerobban...
2023. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Vszeg magasról tett rád, vszeg még nem is hülyített, egyszerűen csak azt hitted, akar tőled bármit is.


Pont olyan vagy, mint a volt barátnőm, ő is állandóan belepfázott az életünkbe - aztán inkább mindkettőt skipeltem.

Az exemet meg a csajt is.

2023. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!