Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Párom 3 év után eljegyzett de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom 3 év után eljegyzett de nem érzem az örömöt es streszel. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok szerelmes. Szeretem de nem szerelemmel.

Ő ezt tudta többször mondtam neki, együtt vagyunk hátha visszajön az érzés. Eleinte nagyon szerelmes voltam de tett róla h elmúljon. Azota tori magat, halalosan szerelmes es el is jegyzett.

Mi legyen? Adjam vissza es szakitsunk? Csaladnak mit mondjunk? Anyukam allitolag tudta h mire keszul es varja az oromhirt. En beklyot erzek a kezemen es mar rosszul vagyok hogy nem erzem amit kellene. Szerintem mások alig varjak h megosszak a jo hirt a plafonon vannak oromukben , en azota agyalok h barcsak boldog lennek es szerelmes es hogy bar at tudnam elni amit masok..eletem elso eljegyzese tragedia lett



2023. jún. 27. 01:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mi legyen?


Fogalmazd meg normálisan a kérdésedet, az legyen!


Az egésznek ez a kulcsa: "Eleinte nagyon szerelmes voltam de tett róla h elmúljon."

Ha nem írod le, mit tett a párod, hogy elmúlt a szerelmed iránta, akkor nem lehet érdemben válaszolni.


Vagy nem is ez a célod, mert kitaláció az egész.

2023. jún. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne huzzatok az idot egyutt, te jobbra o balra
2023. jún. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet a párodat szeretni de mégsem szerelemmel? Én ezt sosem értettem. Főleg 3 év után...


Adj neki esélyt arra, hogy találjon valakit, aki rendesen szereti és hozzá akar menni.

2023. jún. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az istennek vagy még vele, ha nem szereted? Nem mondták még hogy te is szakíthatsz? Vagy mi a frász van?
2023. jún. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
32%

Te sosem voltal szerelmes ebbe az emberbe. A szerelem nem múlik el. Az a heves érzelem az elején csak a rózsaszín köd volt, de ne várd, hogy ez évekig vagy életed végéig megmarad. Ez mindenkinél elmúlik.

Menjetek szét, találjátok meg mindketten a szerelmet más emberek oldalán.

2023. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Leclerc ***** válasza:
100%

Nem vagy szerelmes.

Ergo szakítani kell.

Mindkettőtök idejét hozod ezzel, mikor tudod hogy nem lessz belőle semmi.

2023. jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%

Még mielőtt belelátunk olyanokat,l full idegenként 5 mondatból, hogy "tesosevótábeleszerelmes" először is meg kéne tudni mi az oka, mert nyilván nem azért szeretett ki belőle, mert egyik nap vacsorára a zöld pólója helyett a kéket vette fel... Gondolom megcsalta, vagy valami ilyesmi Ha valami hasonló történt, nem csoda, hogy kiábrandult! Egy épelméjű ember kiábrandul, ha BÁNTVA VAN. Akit bántanak és halál szerelmes marad, annak pszichológushoz kell mennie, hogy visszaszerezhesse az önbecsülését. Ugyanis, ha valaki bantalmazót szeret, akkor magát biztosan nem!

Szóval, kedves kérdező! Mi történt, ami miatt kiábrándultál?

2023. jún. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
25%
És szerinted az szerelem, amit a bántalmazott fel érez a bántalmazó iránt ? :D hat igen, elég más a felfogásunk a szerelemről…
2023. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%
??? Te most kihez beszélsz?! Írt valaki olyat, hogy a bántalmazó igazán szereti a bántalmazottat?! Jézus...
2023. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
24%
Tényleg nincs önbecsülése annak, aki elviseli a bántalmazást, viszont tudni kell, hogy nem a párját szereti, hanem azt a képet, amit a bántalmazó mutatott neki korábban, ez viszont egy normális érzés.
2023. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!